meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد جاروبرقی نیمه صنعتی در صنایع داروسازی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS
صنایع داروسازی از جمله صنایع در حال رشد در تمامی دنیا می باشد. بهبود محیط کار و  افزایش کیفیت محصولات به رعایت برخی نکات نیازمند است. یکی از نکات مهم در این زمینه، ایجاد محیط ایمن و عاری از آلودگی است. این آلودگی ها ممکن است در حین تولید فرآیند تولید دارو به صورت ذرات گرد و غبار در محیط پخش شوند. در نتیجه این ذرات در بخش های تولید دارو انتشار یافته و می تواند موجب تولید یک محصول غیر بهداشتی شود. جمع آوری ذرات ریز امری دشوار بوده و تنها بوسیله دستگاه های جارو برقی صنعتی امکان پذیر است. این دستگاه ها با مکش ذرات ریز، به خوبی قادر به کنترل آلودگی می باشند.

انواع مختلف مکنده 

مکنده ها، دستگاه های نظافتی هستند که به منظور نظافت محیط و انتقال مواد از جایی به جای دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. ساده ترین نوع این دستگاه ها، جاروبرقی تجاری به حساب می آید که از استحکام و قدرت بالاتری نسبت به مدل های خانگی برخوردار است. دسته دیگر این مکنده ها، جاروبرقی نیمه صنعتی می باشد که با برخورداری از دو یا سه موتور، به منظور انجام امور نظافتی روزانه صنایع مختلف بکار می روند. جهت انجام مداوم نظافت و جمع آوری مواد نیز از جاروبرقی های صنعتی استفاده می شود که دارای پمپ و سیستم فیلتراسیون قدرتمندی هستند. مکنده هواکار ، ضد انفجار و مکنده های تخصصی صنایع مختلف مانند صنایع نساجی، انواع دیگر مکنده ها می باشند.

جاروبرقی مناسب صنایع داروسازی

مکنده صنعتی در صنایع دارویی، جهت جمع آوری ذرات و گرد و غبار و همچنین انتقال مواد پودری مورد استفاده قرار می گیرند. جمع آوری غبارات سبک بوسیله دستگاه های غبار گیر صنعتی امکان پذیر است. مکنده های صنعتی مجهز به سیستم فیلتراسیون قوی نیز به خوبی از پس جمع آوری مواد پودری و گرد و غبار بر می آیند. همچنین در صورتیکه نیاز است تا از دستگاه به مدت طولانی در روز استفاده شود، مکنده های صنعتی مداوم کار گزینه ایده آلی به حساب می آیند. جاروبرقی صنعتی کم صدا و با فیلتر قدرتمند بدون مزاحمت برای افراد، ذرات ریز را جمع آوری می نماید.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :