meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکنده صنعتی صنایع فولاد

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM30ECO

صنایع فولاد در گروه صنایع سخت با شرایط دشوار کاری قرار می گیرند که انواع آلودگی های صنعتی نیز در آن تولید شده و در محیط پراکنده می شود. کارخانه های فولاد دارای یکی از سخت ترین شرایط کاری در میان مشاغل مختلف هستند و به دنبال آن فرآیند نظافت و جمع آوری پسماندها دشوارتر، پرهزینه تر و مستلزم صرف وقت و انرژی بیشتری خواهد بود. اغلب زباله ها یا ضایعات قابل بازیابی که در کارخانه های فولاد تولید می شوند موادی سخت و با چگالی بالا هستند و امکان پراکندگی آن ها در همه قسمت های کارخانه از جمله نواحی دارای دسترسی دشوار، وجود دارد. بنابراین در چنین مراکزی عملاً نظافت به روش های دستی امکان پذیر نبوده و باید تجهیزات پیشرفته تر و کارآمدتری هم چون جاروبرقی صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

کاربرد جاروبرقی صنعتی در کارخانه فولاد

دستگاه های مکنده یا جاروبرقی صنعتی با هدف استفاده در شرایط سخت کاری طراحی و ساخته شده اند بنابراین از ساختار کاملاً صنعتی، مقاوم و بادوام برخوردار هستند. بدنه فولادی و مستحکم مکنده های صنعتی به کارگیری آن ها را در کارخانه های فولاد امکان پذیر می سازد. جاروهای صنعتی قدرت مکش بسیار بالایی دارند و از همین رو مواد سخت و چگال را به آسانی مکش کرده و درون مخزن خود جای می دهند. برای دستگاه های جاروبرقی صنعتی انواع مختلفی از نازل ها طراحی و تولید شده اند و با بهره مندی از آن ها سطوح مختلف با هر ساختاری تمیز می گردند.

نازل جارو برقی و نظافت انواع سطوح

به منظور جمع آوری مواد و پسماندها از سطح زمین در کارخانه فولاد کفی پارویی به همراه مکنده صنعتی به کار می رود. برای نظافت بخش های دور از دسترس نازل های آلومینیومی سرتخت و یا گرد مورد استفاده قرار گرفته و با کارکردی فوق العاده چنین سطوحی را تمیز می گرداند. به منظور نظافت سطوحی با سطح مقطع کم نازل سر گرد برس دار و جهت تمیز نمودن سطوح عمودی نازل مستطیلی شکل قابل استفاده خواهد بود. به این ترتیب به وسیله یک دستگاه جاروبرقی صنعتی و در کنار آن نازل های متنوع فرآیند نظافت سطوح گوناگون در کارخانه فولاد صورت می پذیرد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :