meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری گرد و خاک فراوان با مکنده صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM30ECO

گرد و خاک از جمله آلودگی های متداول و البته زیان آوری است که در محیط های گوناگون به وفور یافت می شود. اگر یک محیط مانند انبار یا سوله متراژ بالایی داشته باشد و حجم آلودگی و زباله ها زیاد باشد، دیگر امکان نظافت با استفاده از روش های سنتی و دستی وجود ندارد. برای جمع آوری آلودگی های وسیع و دور کردن آن ها از محیط لازم است از جاروبرقی صنعتی که از قابلیت کارکرد طولانی مدت و دائمی برخوردار است، بهره مند گردید. جاروهای صنعتی با در نظر گرفتن ویژگی های آلودگی های صنعتی طراحی و تولید شده اند و بنابراین تمامی شرایط لازم و کافی را برای مکش آلودگی های سخت و سنگین دارند.

نظافت سطوح کف با جاروبرقی صنعتی

دستگاه های مکنده صنعتی یا جاروبرقی صنعتی برای نظافت انواع  سطوح کاربرد دارد و یکی از مهم ترین کاربردهای آن نظافت سطح زمین می باشد. گرد و خاک، سنگ ریزه و دیگر آلاینده های خشک و تر به وسیله جاروهای صنعتی قابل جمع آوری هستند. قدرت مکش جارو برقی صنعتی به اندازه ای زیاد است که می تواند آلودگی های زیاد باقی مانده در شیارها و درزها را مکش کند و اجازه ندهد در این بخش های گرد و خاک و ضایعات باقی بماند. برای نظافت سطح زمین دسته و کفی پارویی مخصوص طراحی و تولید شده است. ساختار دسته مکنده کاملاً ارگونومیک می باشد و کاربر می تواند با سهولت جاروبرقی را به کار گرفته و به نظافت محیط بپردازد.

جاروبرقی صنعتی دائم کار

جاروهای صنعتی به موتور توربینی دائم کار تجهیز گردیده اند که با استفاده از تکنولوژی القای مغناطیسی کار می کنند. با توجه به این که قطعات سایشی در این موتورها به کار نرفته است، موتورهای توربینی بی نیاز از تعمیر و نگهداری هستند و جهت کاربردهای پیوسته و مستر مناسب می باشند. اگر در یک محیط حجم آلودگی به اندازه ای باشد که جاروبرقی باید به طور مداوم روشن باشد، جاروهای صنعتی موتور توربینی به عنوان بهترین و ایده آل ترین گزینه مطرح می شوند.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :