meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت انبار و قفسه با مکنده

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM40

سالن ها، راهروها، تجهیزات و قفسه های موجود در انبار کالا و قطعات آلودگی هایی از جمله گرد و خاک دارند که لازم است هر چه سریع تر از محیط حذف گردند. علاوه بر گرد و غبار آلاینده هایی دیگری در انبار به چشم می خورد که بر اثر جا به جایی بسته بندی ها، نشت مواد و ... در محیط به وجود آمده است. این آلودگی ها می توانند به شکل جامد، مایع و یا هر دو باشند که هر یک به نوبه خود سبب بروز مشکلاتی می شوند. از همین رو نظافت انبار به یک امر مهم و ضروری تبدیل شده و به منظور نظافت بخش های گوناگون آن ابزارهای پیشرفته نظافتی همانند جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

حذف آلودگی موضعی با جاروبرقی صنعتی

ساختار جاروبرقی صنعتی و نیمه صنعتی به صورتی است که بر روی یک شاسی فولادی و چهار چرخ روان قرار گرفته است. وجود این چرخ ها موجب می شود که دستگاه به آسانی در محیط به حرکت درآید و کاربر قادر خواهد بود جارو برقی را در بخش های مورد نظر جا به جا نموده و در نتیجه آن سطوح مختلف هم چون زمین و قفسه های طبقه بندی شده تمیز می شود. جاروهای صنعتی و نیمه صنعتی دارای قابلیت جمع آوری هر دو مواد جامد و مایع هستند و در صورتی که آلودگی های پخش شده در محیط انبار از هر دو نوع باشد، با استفاده از این رده از دستگاه های نظافتی جمع آوری می گردند. از دیگر مزیت های جارو برقی صنعتی امکان مکش آلودگی های موضعی است به این معنا که اگر مواد در بخش خاصی مانند قفسه ها انباشته شده باشد، مکنده صنعتی این ذرات را به خوبی جمع آوری می کند.

اهمیت نظافت انبار

در انبارها و سوله ها همواره مقادیر زیادی از کالا و محصولات نگهداری می شود که در نهایت به بازار راه پیدا می کنند. اگر شرایط نگهداری این اجناس در انبار مطلوب و مناسب نباشد کیفیت محصول تنزل یافته و یکی از مهم ترین راه کارها به منظور جلوگیری از این پدیده حفظ بهداشت و تمیزی محیط با بهر مندی از دستگاه های مدرن نظافتی هم چون جاروبرقی صنعتی خواهد بود. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :