meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد جاروبرقی صنعتی در نظافت انبار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL352DS

جمع آوری و نظافت سطوح انبار با استفاده از شیوه های سنتی بسیار دشوار می باشد. انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون یکی از دلایل نا کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت و جمع آوری آلاینده های خشک می باشد. زیرا انتشار ذرات ریز گرد و خاک نه تنها کیفیت هوا را کاهش می دهد بلکه با نفوذ به داخل سیستم تنفسی افراد موجب بیماری آن ها می گردد. علاوه بر این نشت ذرات ریز گرد وغبار بر روی محصولات تولیدی می تواند کیفیت این محصولات را تحت تاثیر قرار داده و موجب کاهش سود آوری و بهره وری کسب و کار گردد. یکی از بهترین گزینه ها برای جمع آوری آلاینده ها و نظافت موثر فضای انبار ها بسته به فضای انبار و حجم آلاینده های موجود، استفاده از دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی می باشد.

ساز و کار دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی

ساز و کار تمامی دستگاه های جاروبرقی مشابه یکدیگر می باشد، بدین معنی که تمامی دستگاه های مکنده به واسطه ایجاد فشار منفی در داخل مخزن دستگاه موجب مکش و ورود آلاینده ها به داخل مخرن می گردد. دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی مجهز به موتور کلکتوری تقویت شده و پمپ سانتریفوژال تقویت شده می باشند. همین امر موجب شده تا توان کاری این دستگاه ها از مکنده های خانگی و تجاری بالاتری بوده و از این رو برای کار در شرایط سخت از توان بیشتری بر خوردار می باشند. این در حالی است که دستگاه های مکنده صنعتی مجهز به پمپ های ساید چنل و موتور های توربینی می باشند.

مزایای استفاده از دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی

استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی همانند دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی به جای شیوه های سنتی و متداول جاروکشی دستی نه تنها موجب ارتقا کیفیت نظافت می گردد بلکه به واسطه استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار ذرات ریز معلق در هوا می گردد. از سوی دیگر سرعت عملیات نظافت در این شیوه ها بالا بوده و از این رو عملیات نظافت در زمان کوتاه تری پایان می یابد. ضمن اینکه استفاده از سامانه های مکانیزه موجب کاهش در تعداد نیروی خدمناتی می گردد که همین امر نیز با کاهش در هزینه ها،  افزایش بهره وری و سود اوری کسب و کار را نیز در پی دارد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :