meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت کف مراکز درمانی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها، مطب های پزشکی، خانه های سالمندان و دیگر مراکز درمانی در گروه محیط هایی قرار می گیرند که سرعت انتشار و انتقال انواع میکروب، ویروس، باکتری و قارچ زیاد است. از همین رو نظافت یکی از دغدغه های اصلی در محیط های این چنینی می باشد که باید به صورت منظم و با روش های درست انجام پذیرد. تمیزی سطح زمین یکی از بخش های مهم عملیات نظافت است زیرا با قدم گذاشتن بر روی سطوح و حرکت در نواحی مختلف میکروب ها از طریق کف کفش ها منتقل می شود. بنابراین شستشوی و خشک کردن سطوح کف در مراکز درمانی به اندازه تمیزی تجهیزات حائز اهمیت بوده و باید به طور مرتب تمیز شود. با استفاده از دستگاه اسکرابر نظافت صحیح و با کیفیت سطح زمین امکان پذیر خواهد بود.

ویژگی های دستگاه اسکرابر

زمین شوی صنعتی ابزاری مکانیزه است که با استفاده از نیروی حاصل از چرخش سریع برس ها سطوح کف را شستشو می دهد. در نتیجه آن مقدار مصرف آب و مواد شوینده کاهش چشمگیری یافته و هیچ گونه فشار و زحمت مضاعفی بر کاربر وارد نمی شود. چرخش سریع برس، کفشوی صنعتی را به سمت جلو می راند و کاربر تنها کنترل آن را به دست می گیرد. اسکرابر دارای موتور مکنده می باشد که به این ترتیب سطوح کف هم زمان با شستشو خشک می شود. با خشک شدن سریع زمین اثری از رد آب باقی نمی ماند، احتمال لغزندگی به صفر می رسد و احتمال رشد و تکثیر میکروب ها بر اثر رطوبت کاهش می یابد.

نظافت مراکز درمانی با اسکرابر

محیط های حساس به آلودگی مانند بیمارستان ها با به کارگیری دستگاه کف شوی به خوبی تمیز شده و از انتقال میکروب ها جلوگیری به عمل می آورد. از آن جایی که تمامی دستگاه های اسکرابر مجهز به مخازن آب مستقل هستند، آب کثیف دوباره استفاده نشده و در نتیجه آلودگی ها در محیط پخش نخواهد شد. کفشور صنعتی از قدرت مانور بالا و ضریب ایمنی برخوردار بوده که می تواند در مسیرهای باریک و کم عرض و در ساعت های کاری مورد استفاده قرار گیرد. اسکرابر صنعتی سطوح کف را در مراکز درمانی با کیفیتی فوق العاده تمیز می کند به گونه ای که با روش های سنتی، دست یابی به چنین نتیجه ای امکان پذیر نیست.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :