meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سریع و آسان با سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : BRAVA

جمع آوری و حذف آلاینده های خشک از روی سطوح کف با استفاده از شیوه های سنتی امری دشوار و زمان بر می باشد. علاوه بر این، استفاده از شیوه های سنتی موجب انتشار ذرات گرد و غبار در هوای پیرامون می گردد. مسلما استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی هماننددستگاه های سوییپر گزینه ای مناسب برای نظافت سریع، آسان و با کیفیت محیط می باشد.

ساز و کار دستگاه سوییپر

سوییپر ها دستگاه های مکانیزه و صنعتی می باشند که با استفاده از سامانه برس زنی آلاینده های انباشته در محیط را جمع آوری نموده و حذف می نمایند. این دستگاه ها مجهز به یک برس رولی مرکزی و یک تا دو برس دیسکی جانبی می باشند. آلاینده های انباشته در محیط به واسطه حرکت چرخشی برس دیسکی به سمت بخش میانی دستگاه هدایت شده و در نهایت چرخش برس رولی مرکزی موجب انتقال آلاینده ها به داخل مخزن می گردد. چرخش عقب گرد برس رولی مرکزی در این دستگاه ها موجب انتقال موثر آلاینده ها به داخل مخزن شده و در نهایت موجب استفاده بهینه از حداکثر ظرفیت مخزن دستگاه می گردد.

دسته بندی دستگاه های سوییپر

سوییپر های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو گروه سوییپر های دستی و سوییپر های خودرویی تقسیم می شوند. سوییپر های خودرویی مجهز به صندلی بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی عملیات نظافت محیط را انجام می دهد در حالیکه سوییپر های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه آن را هدایت می نماید. از آنجایی که پهنای کاری دستگاه های سوییپر خودرویی از نمونه های دستی بیشتر می باشد، این دستگاه ها گزینه های مناسبی برای نظافت محیط های وسیع می باشند. در حالیکه ابعاد فشرده و متراکم سوییپر دستی آن را به گزینه ای ایده آل برای نظافت محیط های کوچک تبدیل نموده است.

 

تگ ها :

سوییپر دستی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :