meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه کارخانه با سوییپر صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA

کارخانه های تولیدی صنعتی غالباً در خارج از مرکز شهر احداث می شوند به همین علت در محوطه کارخانه آلودگی های زیادی از جمله خاک و سنگ یافت می شود. محوطه کارخانه ها وسیع هستند و جمع آوری این آلودگی ها با روش دستی بسیار وقت گیر، دشوار و طاقت فرسا خواهد بود. وجود آلاینده ها در مراکز صنعتی بر محیط زیست تأثیر نامطلوب می گذارد و می تواند کیفیت محصولات تولیدی را نیز تحت تأثیر قرار دهد؛ بنابراین مسئله نظافت محیط صنعتی به یک موضوع مهم و جدی تبدیل می شود. به منظور حذف انواع آلودگی های سخت از محوطه کارخانه با سهولت، کیفیت و ایمنی بالا دستگاه سوییپر به کار می رود.

دستگاه جاروب صنعتی

سوییپر یک دستگاه جاروب صنعتی با ابعاد بزرگ بوده که جهت نظافت محیط های سخت صنعتی طراحی و ساخته است، از همین رو ساختاری مقاوم و عملکردی قابل قبول دارد. سویپر صنعتی دارای یک برس مرکزی عقب گرد استوانه ای شکل و دو برس دیسکی جانبی دارد و هم زمان با یکدیگر آلودگی های سطح زمین را جمع آوری می کنند. بر روی برس های کناری سامانه مکش وجود دارد که از انتشار گرد و خاک در هوا جلوگیری می کند. جاروب صنعتی مجهز به کابین راننده و سیستم های گرمایش و سرمایش است که امکان استفاده از این دستگاه را در شرایط آب و هوایی مختلف به کاربر می دهد.

نظافت محوطه کارخانه با سوییپر

دستگاه سوییپر صنعتی با قدرت مانور بالا از مخزنی به ظرفیت 470 لیتر برخوردار است و حجم انبوهی از آلودگی ها را در خود جای می دهد، در نتیجه برای نظافت محیط های وسیع مؤثر و کارآمد می باشد. سویپر صنعتی موتور دیزلی دارد و برای نظافت اماکن رو باز بسیار مناسب است و با یک بار سوخت گیری بیش از پنج ساعت کار می کند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد جاروب محوطه وجود جک هیدرولیکی مخزن در ساختار دستگاه است که سبب می گردد کاربر مواد جمع آوری شده را در محل مورد نظر خود و بدون تماس با آلودگی تخلیه کند.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :