meta name="video_type" content="video/mp4" />

سوییپر انبار و سوله

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : R703

انبار به ساختمان یا سوله ای اطلاق می شود که دارای سیستم طبقه بندی بوده  و به منظور نگه داری، توزیع و تجمیع یک یا چند نوع از کالاهای متنوع از مواد اولیه گرفته تا فرآورده های صنعتی و دیگر محصولات وارداتی و صادراتی استفاده می‌گردد. در انبارهایی که مسقف هستند و دور تا دور آن ها پوشیده شده است به طور معمول کالاهایی با حساست بالا نسبت به شرایط آب و هوایی نگه داری می شوند بنابراین آلوده بودن محیط نیز می تواند بر کیفیت محصولات تأثیر گذار باشد. از همین رو نظافت انبار به یک موضوع مهم و اساسی تبدیل می شود زیرا در صورتی که آلودگی و گرد و خاک به داخل بسته بندی ها راه پیدا کند از کیفیت آن ها می کاهد. با استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی با سهولت از وقوع چنین پدیده ای جلوگیری خواهد شد.

 ساختار سوییپر صنعتی

سویپپر صنعتی دارای سیستم مکانیکی و مکشی می باشد که علاوه بر جمع آوری زباله ها از سطح زمین گرد و غبار را مکش کرده و از انتشار آن در هوا جلوگیری می کند. این دستگاه به یک برس رولی مرکزی و دو برس دیسکی جانبی تجهیز گردیده که این برس ها آلودگی های موجود در مسیر حرکت سویپر را جمع آوری نموده و به سمت مخزن خاکروبه می فرستد. برس مرکزی سوییپر صنعتی حرکت عقب گرد دارد و به همین دلیل آلودگی ها از بالا وارد مخزن شده و در نتیجه حداکثر ظرفیت مخزن استفاده می شود. برس های کناری دستگاه آلودگی ها را از گوشه ها جمع آوری کرده و آن ها را به سمت برس مرکزی می فرستد.

سوییپر انبار و سوله

سوییپر صنعتی با دارا بودن قدرت مانور بالا و کیفیت فوق العاده سطوح کف را در انبارها و سوله های صنعتی نظافت می کند و به این ترتیب از انتقال گرد و خاک و آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر جلوگیری به عمل می آورد. انبارها غالباً محیط هایی متراکم هستند و از آن جایی که ساختار سوییپر کاملاً فشرده است برای نظافت چنین اماکنی ابزاری کارآمد و قابل اطمینان می باشد.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :