meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطوح مرکز تجاری با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA66BM60

 یکی از اماکنی که همواره عموم مردم در طی روز به آن مراجعه و از آن بازدید می کنند، مجتمع تجاری است. امروزه مجتمع های تجاری اماکنی چند منظوره هستند به عنوان مثال محلی برای خرید، تفریح، بازی کودکان، صرف غذا و ... است و از همین رو رفت و آمد بسیار زیادی در آن صورت می گیرد. همان طور که جلوه و زیبایی یک محیط از اهمیت به سزایی برخوردار است، به دلیل تراکم تردد در پاساژ نظافت و بهداشت محیط نیز اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. شستشوی سطح زمین یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در تمیزی و زیبایی ظاهری محیط است. امروزه استفاده از روش های دستی منسوخ شده و ابزارهای نامرغوب قدیمی جای خود را به تجهیزات مکانیزه نظافتی داده اند.

دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه جهت شستشوی سطوح کف است که تحولی عظیم در فعالیت های نظافتی ایجاد نموده است. نظافت زمین با استفاده از روش های دستی به هیچ عنوان قابل مقایسه با اسکرابر نبوده و کیفیت حاصل از دستگاه زمین شوی صنعتی منحصر به فرد است. بهره مندی از اسکرابر مزیت های بی شماری به همراه دارد، به عنوان مثال افزایش 50 تا 30 برابری سرعت شستشو، کاهش هزینه های مربوط به نیروهای انسانی، افزایش بازدهی و بهره وری نیروهای انسانی، حذف فشار و خستگی از کارکنان واحد خدماتی، افزایش چشمگیر کیفیت نظافت، کاهش قابل توجه مصرف آب، کاهش زمان خشک شدن، جلوگیری از لغزندگی کاربر و دیگر افراد، کاهش استفاده از مواد شوینده و ... از جمله مزایای استفاده از کفشوی صنعتی می باشد.

نظافت جتمع تجاری با اسکرابر باتری دار

دستگاه کفشور صنعتی دو برسه با منبع تغذیه باتری از قدرت مانور بالایی برخوردار بوده و جهت استفاده در محیط های شلوغ و پر رفت و آمد بسیار مناسب و کارآمد است. از این وسیله در زمان حضور مراجعین می توان به کار گیری نمود زیرا یک دستگاه با ایمنی بالا و سهولت کاربری است و به دلیل آن که سطح زمین را هم زمان با شستشو خشک می کند، خطر لیز خوردن وجود ندارد.

 

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :