meta name="video_type" content="video/mp4" />

بهداشت و نظافت فروشگاه با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55BM40

سطح زمین از یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش هایی است که در محیط های گوناگون باید نظافت و یا شستشو گردد. در فروشگاه ها و هایپرها عمده محصولاتی که به فروش می رسد مواد غذایی و خوراکی هستند و باید در جهت حفظ پاکیزگی و نظافت گام برداشته شود. محصولات غذایی همواره با سلامت مصرف کنندگان ارتباط مستقیم دارند و در صورتی که محیط نگهداری و عرضه آن ها فضای نامناسب و آلوده ای داشته باشد علاوه بر این که کیفیت کالاها تنزل پیدا می کند، دیدگاه ذهنی مشتریان را تحت تأثیر قرار داده که به کم شدن تعداد مشتریان منجر خواهد شد.

شستشوی کف فروشگاه با اسکرابر

برای آن که سطح زمین در فروشگاه ها با سرعت و کیفیت بالا تمیز گردد و خطراتی مانند لغزندگی برای افراد به وجود نیاورد، دستگاه اسکرابر صنعتی یا کف شوی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. زمین شوی صنعتی طراحی مکانیزه دارد و فرآیند شستشو و خشک نمودن سطح زمین را به صورت کاملاً مکانیزه و بدون دخالت کاربر به انجام می رساند و کاربر تنها وظیفه هدایت دستگاه را بر عهده دارد. این وسیله برای تمیز کردن محیط هایی مانند فروشگاه ها و سوپر مارکت های بزرگ که رفت و آمد زیادی دارند و تمیزی و بهداشت در آن ها حائز اهمیت می باشد و باید به طور مداوم و منظم نظافت و شستشو گردند، بسیار مناسب است.  

اسکرابر صنعتی با موتور جلو برنده

برخی از انواع دستگاه های کفشوی صنعتی در مدل هایی طراحی شده اند که دارای موتور جلو برنده هستند. این موتور حرکت دستگاه را آسان تر ساخته و به آن سرعت می بخشد. از طرف دیگر موتور جلو برنده سبب شستشوی یکنواخت سطح شده در نتیجه کیفیت شستشو را افزایش می دهد، زیرا سرعت دستگاه را در هنگام شستشو ثابت نگه می دارد. سیستم برس زنی اسکرابر سطح زمین را با قدرت بالا تمیز نموده و هم زمان با آن سیستم خشک کن دستگاه متشکل از موتور مکنده، تی لاستیکی، شلنگ مکش و مخزن آب کثیف، آب و آلودگی های باقی مانده در محیط را جمع آوری می کند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :