meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از جاروبرقی در نظافت فروشگاه

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : ST7

گرد و غبار موجود درمحیط با نشست بر روی محصولات، کیفیت محصولات را کاهش داده و در نتیجه کاهش سودآوری و بهره وری را در پی دارد. از این رو نظافت و حذف موثر و با کیفیت آلاینده های انباشته بر روی سطوح با هدف حفظ کیفیت محصولات امری لازم و ضروری می باشد. دستگاه جاروبرقی تجاری گزینه ای مناسب و ایده آل برای نظافت و حذف گرد و غبار می باشد. 

اساس عملکرد دستگاه جاروبرقی تجاری

جاروبرقی تجاری دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای نظافت و حذف گردو غبار انباشتده در محیط می باشد. این دستگاه ها با استفاده از سامانه مکش تمامی آلاینده های انباشته بر روی سطوح را جمع آوری نموده و از محیط حذف می نماید. دستگاه های جاروبرقی تجاری به منظور مکش آلاینده ها مجهز به موتور و پمپ بوده و از این رو با ایجاد خلا در داخل مخزن دستگاه موجب مکش آلاینده ها می گردند. دو فاکتور مهم در دستگاه های جاروبرقی عبارتند از قدرت مکش و سرعت مکش. هر چه قدرت مکش دستگاه مکنده بیشتر باشد توان دستگاه در مکش آلاینده های چکال تر از فاصله دور تر بیشتر بوده و هر چه سرعت مکش دستکاه جاروبرقی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت بیشتر می باشد. 

مزایای استفاده از دستگاه جاروبرقی 

استفاده از شیوه های سنتی نظافت در جمع آوری و حذف گرد و غبار موجب انتشار حجم بالایی از ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون می گردد. این در حالی است که دستگاه جاروبرقی به واسطه استفاده از سامانه مکش بدون انتشار ذرات گرد و غبار تمامی آلاینده ها را جمع آوری نموده و از محیط حذف می نمایند. علاوه بر این دستگاه های جاروبرقی به منظور ممانعت از بازنشر ذرات جمع آوری شده در داخل مخزن مجهز به سیستم فیلتراسیون هستند. که البته در مدل های تجاری جاروبرقی کیسه جاروبرقی علاوه بر جمع آوری آلاینده ها وظیفه فیلتراسیون و ممانعت از بازنشر آلاینده ها را بر عهده دارد. همین امر تاثیر بسزایی در ارتقا کیفیت نظافت محیط دارد.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :