meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سطوح ساختمان تجاری با اسکرابر دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

مجتمع های تجاری اداری دارای بخش های متعددی هستند که به طور معمول مساحت زیادی دارند و باید نظافت شوند. از آن جایی که در مکان های تجاری رفت و آمد بالایی صورت می گیرد، آلودگی های محیط بیرون به کف کفش ها می چسبد و به داخل ساختمان راه پیدا می کند. اگر عملیات نظافت به طور منظم و صحیح انجام نگیرد این آلودگی ها به منافذ سطح زمین نفوذ کرده و با گذشت زمان تثبیت می شود به صورتی که دیگر با استفاده از ابزارهای متداول مانند تی یا جارو از بین نخواهد رفت. به همین منظور استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی مانند اسکرابر می تواند راه حلی مؤثر باشد زیرا علاوه بر این که سطوح کف را با قدرت و کیفیت بسیار مطلوب انجام می دهد به دلیل دارا بودن سهولت کاربری، دستگاه برای نظافت های روتین قابل به کارگیری می باشد.

اسکرابر برقی

دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی برقی موتور تک فاز دارد که با اتصال مستقیم به شبکه برق شهری انرژی مورد نیاز خود را دریافت می کند. این رده از دستگاه های زمین شوی صنعتی برای شستشوی سطوح کف در محیط هایی که به پریز برق دسترسی آسان دارند و استفاده از ابزارهای کابلی محدودیتی ندارد، بسیار مناسب است. تمامی دستگاه های کف شوی برقی هدایت دستی دارند و کاربر آن را از پشت کنترل می کند.

شستشوی بی نظیر سطوح با کفشوی صنعتی

اسکرابر دستی برقی دارای پهنای شستشوی 50 سانتی متری، مخزن آب تمیز و کثیف مستقل 40 لیتری و موتور مکنده قدرتمند می باشد که سطح را با کیفیت هر چه بهتر شستشو داده و خشک می کند. حرکت چرخشی اسکرابر به همراه پاشش آب یا محلول شوینده آلودگی های عمیق و تثبیت شده را از سطح زمین جدا نموده و از طریق سامانه مکشی آلودگی ها را به مخزن آب کثیف می فرستد. به این ترتیب بدون آن که کاربر متحمل سختی و فشار گردد، سطوح به خوبی تمیز و درخشان می شوند و به دلیل وجود سامانه برس زنی در مصرف آب و مواد شوینده به مقدار قابل توجهی صرفه جویی می گردد.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :