meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی تجهیزات صنایع کشتی رانی با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 800TST

صنایع کشتی رانی، برای حمل و جابجایی کالا ها و تجهیزات از اسکله به سمت انبار ها از تجهیزات تخصصی و ماشین آلات سنگین بهره می برند. این تجهیزات به تدریج آلوده شده و نیازمند شستشو می باشند. استفاده از شلنگ آب معمولی و تجهیزات نظافت دستی، به دلیل حجم آلودگی، ابعاد و وسعت این تجهیزات کاربردی نبوده و اثر بخشی لازم را نیز ندارد. امروزه شوینده های فشار قوی، با پاشش آب پر فشار، تحول عظیمی در فرآیند شستشوی این تجهیزات ایجاد نموده اند.

واترجت صنعتی و مزایای آن نسبت به روش های سنتی شستشو

از جمله مزیت های واترجت ها نسبت به روش های دستی شستشو، کاهش مصرف آب و اثربخشی در مدت زمان کم تر می باشد. این دستگاه ها، علاوه بر رفع آلودگی، موجب زیباتر شدن سطح زمین و محیط کاری نیز می شوند. بهره مندی از واتر جت ها، آلودگی های سطح تجهیزات را از بین برده و در افزایش طول عمر آن ها تاثیر گذار است. همچنین با استفاده از این شوینده های فشار قوی، هزینه های نظافت و تهیه مواد شوینده کاهش می یابد.

انواع گوناگون دستگاه واترجت

دستگاه های واترجت، از جنبه های گوناگون به مدل هایی تقسیم می شوند. از نظر محیط کاربرد دستگاه، شوینده های فشار قوی به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم می شوند. واتر جت خانگی دارای فشار کاری پایینی بوده و با کارایی کم تر از 100 ساعت در سال برای شستشوی حیاط خانه، خودرو و دوچرخه استفاده می شود. نمونه های صنعتی با استحکام و فشار کاری بالاتر جهت شستشوی تجهیزات و امور سنگینی چون تخریب بتن کاربرد دارند. از نظر آب خروجی، واتر جت ها به دو دسته آب سرد و آب گرم تقسیم می شوند. واترجت آب گرم به دلیل حرارت بالای آب خود، قادر به از بین بردن سریع و موثر آلودگی های چرب و روغنی می باشد. منبع تغذیه شوینده های فشار قوی نیز می تواند جریان برق و یا سوخت های دیزلی و بنزینی باشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :