meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از سویپر صنعتی در نظافت پارکینگ

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : NOVE
هر مجتمع تجاری یا فروشگاهی بزرگی می بایست به یک پارکینگ مجهز باشد تا مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشد. تردد خودرو ها در پارکینگ و آلودگی های محیطی به مرور زمان سطح این محیط ها را آلودگی می نمایند. وسعت پارکینگ ها و دشواری امر نظافت، استفاده از روش های سنتی را در جمع آوری زباله و گرد و خاک با مشکل روبرو ساخته است. امروزه دستگاه های سوییپر صنعتی بدون کم ترین فعالیت کاربر، محیط را نظافت و به حالت اولیه بر می گرداند.

سویپر صنعتی چیست؟

سویپر صنعتی یک دستگاه نظافتی مکانیزه جهت جمع آوری زباله ها و گرد و خاک می باشد. این دستگاه برای انجام نظافت محیط، از برس های کناری و مرکزی خود بهره می برد. برس های کناری وظیفه انتقال زباله ها به مرکز دستگاه و برس مرکزی وظیفه فرستادن آن ها به مخزن زباله را بر عهده دارند. سوییپر صنعتی برای تامین انرژی موتور جلو برنده و برس های خود، از باتری یا سوخت های فسیلی استفاده می نماید. سوییپر باتری دار در مدل های دستی و سرنشین دار تولید می شود. دستگاه های دیزلی یا بنزینی نیز در مدل های سرنشین دار و بیشتر به منظور نظافت محیط های بیرونی و کار در شرایط سنگین طراحی شده اند.

ایمنی دستگاه سویپر خودرویی

سویپر های خودرویی از نظر فراهم نمودن محیط ایمن و سالم در سطح بالایی قرار دارند. این دستگاه ها از برس های کناری مجهز به سیستم مکش گرد و غبار برخوردارند تا از انتشار گرد و غبار در محیط جلوگیری نمایند. قرار گیری صندلی کاربر در جلوی سویپر نیز موجب شده تا کاربر محیط را به خوبی دیده و جلوی برخورد دستگاه با موانع را بگیرد. همچنین به منظور تخلیه ایمن و مناسب سوییپر خودرویی، در بعضی مدل ها یک جک هیدرولیکی در نظر گرفته شده است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :