meta name="video_type" content="video/mp4" />

حذف آلودگی ها با بخار شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO
شستشو و نظافت سطوح امری لازم و ضروری می باشد که علاوه بر ارتقا جلو های بصری محیط، ضامن سلامت افراد و محصولات تولیدی می باشد. اگر چه وسعت بالای سطوح کف و دیوار ها در اماکن صنعتی، اداری و درمانی نظافت و شستشوی دستی آنها را با دشواری هایی همراه می سازد،  اما استفاده از تجهیزات روز و پیشرفته ای که به منظور تسریع و تسهیل در امر شستشو و نظافت، تولید و به بازار عرضه شده اندف راه حل مناسبی برای کاهش زمان و هزینه های مرتبط با عملیات نظافتی می باشند. یکی از دستگاه های مکانیزه ایی که به منظور شستشو و نظافت انواع سطوح افقی و عمودی طراحی و بازار عرضه شده است، دستگاه های بخارشوی صنعتی می باشند.

ویژگی های بخار شوی صنعتی

دستگاه های بخار شوی با استفاده از پاشش پر فشار بخار با حرارت های بالا، موجب جداسازی آلاینده ها از روی سطوح شده و با مکش کامل آلاینده ها مانع از تجمع آنها در محیط می شوند. میزان تولید بخار، حداکثر دمای خروجی و بازده دستگاه بخار شوی وابسته به ظرفیت دیگ بخار و توان بویلر می باشد. این دستگاه ها به منظور افزایش توان نظافتی و ضد عفونی سطوح قابلیت استفاده از مواد شوینده را نیز دارا می باشند. 

مزایای استفاده از دستگاه بخارشوی صنعتی در نظافت 

بخار شو ها از معدود دستگاه های مکانیزه ایی می باشند که می توانند انواع سطوح افقی و عمودی را نظافت نمایند. از آنجایی که این دستگاه ها از بخار آب برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند کاربرد ویژه ایی در فضا های داخلی داشته و گزینه مناسبی برای اماکنی هستند که در استفاده از آب برای شستشو و نظافت با محدودیت مواجه می باشند. استفاده از نازل های متنوع نه تنها دسترسی به نقاط مرتفع را برای کاربر فراهم می نماید بلکه امکان نظافت موثر و با کیفیت سطوح ناهموار و شیار ها را مهیا می نماید. استفاده از حرارت های بالی بخار در نظافت و شستشوی سطوح نقش موثری در ضد عفونی آنها دارد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :