meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و جلادهی سطح بوسیله پولیشر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : پولیشر کد محصول مربوط : E400S
محیط های پر رفت و آمد همانند ادارات، مراکز آموزشی و مراکز درمانی در طول روز در معرض آلودگی های متعدد قرار دارند. این آلودگی ها و گرد و غبار با تجمع بر روی یکدیگر، سطح زمین و کف پوش ها را در دراز مدت مات کرده و یا دچار آسیب می نمایند. برای رفع این آلودگی ها و به منظور جلادهی، از دستگاه پولیشر استفاده می شود. این دستگاه با کیفیت بالا آلودگی های سطحی را از بین برده و زیبایی خاصی به محیط می دهد. همچنین با توجه به جنس و یا مشخصات کفپوش، می توان از مواد شوینده خاصی جهت نظافت و جلادهی بهتر استفاده نمود.

انتخاب پولیشر مناسب

انتخاب مناسب یک پولیشر نیازمند توجه به چند نکته می باشد. سرعت چرخش برس از نکات مهم در این زمینه می باشد که با توجه به میزان آلودگی بوجود آمده انتخاب می شود. هرچه آلودگی سطح بیشتر باشد، سرعت چرخش برس این دستگاه باید کم تر باشد. به همین دلیل کف ساب های با چرخش کم برای عملیات لایه برداری و پولیشر های با چرخش بالا بیشتر جهت جلادهی سطح بکار می روند. در محیط های با وسعت کم از برس های با اندازه کوچک و جهت جلادهی و یا لایه برداری سطوح در محیط های وسیع همچون لابی هتل یا سالن ها، استفاده از برس های بزرگ تر سودمندتر است. استفاده از برس زبر با قدرت سایش بالا در کنار برس نرم نیز، موجب از بین رفتن خراش های عمیق می شود.

مزایای پولیشر نسبت به اسکرابر

پولیشر ها می توانند برس هایی با میزان چرخش بیشتری نسبت به برس های اسکرابر ها داشته باشند. چرخش زیاد برس ها با ایجاد حرارت، موجب از بین رفتن سریع خراش های سطحی می گردد. مزیت دیگر این دستگاه نسبت به اسکرابر، صیقل دادن زمین یا کفپوش می باشد بطوریکه همراه با از بین بردن آلودگی، سطح را به خوبی جلا می دهد. همچنین در محیط های با ورودی کوچک، استفاده از پولیشر نسبت به اسکرابر امکان پذیرتر است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :