meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت بیمارستان با اسکرابر آنتی باکتریال

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : Ra66BM60noBac
بیمارستان ها و مراکز درمانی چون درمانگاه ها و کلنیک ها به واسطه تردد و مراجعه بالای بیماران بسیار آلوده و کثیف می باشند. ماندگاری آلاینده ها و عدم نظافت مستمر و موثر سطوح در این اماکن، با فراهم آوردن محیطی مناسب برای رشد انواع میکروب ها و باکتری ها موجب کاهش سطوح بهداشتی محیط شده و سلامت پرسنل و مراجعه کنندگان را به مخاطره می اندازد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت تا حدودی موجب از بین رفتن آلاینده های سطحی می شود اما از توان لازم و کافی برای تامین نیاز های نظافتی محیط و ارتقا سطوح بهداشتی بر خور دار نمی باشد. این در حالیست که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات نظافتی مکانیزه ایی چون اسکرابر های آنتی باکتریال نه تنها نظافت موثر و با کیفیت را در زمان بسیار کوتاه ارائه می دهد بلکه موجب ضدعفونی و از بین رفتن انواع باکتری های مضر، قارچ ها و میکروب ها می شود. 

آشنایی با اسکرابر آنتی باکتریال 

اساس عملکرد دستگاه های کف شوی آنتی باکتریال مشابه اسکرابر های معمولی می باشد. به عبارت دیگر این دستگاه ها نیز همانند نمونه های مشابه با استفاده از پاشش آب تمیز و سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها ی چسبیده به سطوح را نظافت نموده و به واسطه سیستم مکش تعبیه شده در انتهای دستگاه و مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو، مانع از تجمع آلاینده ها در محیط شده و سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. اصلی تفاوت این دستگاه ها با دیگر محصولات مشابه، استفاده از نانو یون نقره در ساختار دستگاه می باشد. این یون ها با عملکردی از داخل به بیرون و با نفوذ به داخل تمام شیار ها، منافذ و خلل و فرج کف پوش ها تمامی میکروب ها و قارچ ها را نابود کرده و مانع از رشد و تکثیر آنها در محیط می شود.

مزایای استفاده از اسکرابر آنتی باکتریال

دستگاه های کف شوی آنتی باکتریال به واسطه استفاده از نانو یون نقره تمامی میکروب ها و عوامل بیماری زا را از محیط حذف نموده و با ضد عفونی سطوح ، موجب ارتقا کیفیت نظافتی می شوند. این دستگاه ها بدون نیاز به مواد شوینده سطوح را ضد عفونی نموده و از این رو موجب کاهش چشمگیر در مصرف آب و مواد شوینده می شوند. این دستگاه ها کاربرد ویژه و گسترده ایی در نظافت محیط های آلوده داشته و به راحتی می توانند  محیط هایی را که در استفاده از مواد شوینده با محدودیت مواجهه هستند را نظافت و ضد عفونی نمایند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :