meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت موثر بیمارستان با اسکرابر بیمارستانی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA43B20noBac
بیمارستان ها و مراکز درمانی به واسطه نوع فعالیت و مراجعه بیماران بسیار آلوده می باشند. اگر چه قسمتی از این آلاینده ها مربوط به تردد افراد می باشد اما بخش اعظم آنها را آلودگی های میکروبی تشکیل می دهند که اصلی ترین عوامل در انتقال بیماری ها می باشند. از این رو نظافت موثر و با کیفیت سطوح در این مراکز امری ضروری است. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی نظافت و مواد شوینده و ضد عفونی کننده تا حدودی آلاینده ها را بین می برند، اما توان لازم و کافی برای از بین بردن کامل و موثر میکرو ارگانیسم های بیماری زا را نداشته و نمی توانند از رشد و تکثیر آنها ممانعت کنند. ناتوانی شیوه های سنتی در حذف کامل و موثر عوامل بیماری زا، شرکت های سازنده دستگاه اسکرابر را بر ان داشت تا با استفاده از تکنولوژی و علم روز، دستگاه های کف شوی مکانیزه ایی تولید نمایند که با حذف کامل عوامل بیماری زا از محیط، سلامت افراد را تضمین کند. 

معرفی اسکرابر بیمارستانی 

کف شوی بیمارستانی یا اسکرابر آنتی باکتریال عملکردی مشابه دیگر دستگاه هی اسکرابر دارد به عبارت دیگر، این دستگاه ها نیز با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده ها را از سطح جدا نموده و با مکش کامل آب الوده مانع از تجمع و انباشت آلودگی ها در محیط می شود. این دستگاهها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده می نماید. استفاده مداوم دستگاه های کف شوی مانع از انتشار آلودگی ها شده و از این رو، در مقایسه با شیوه های سنتی، کیفیت نظافت را ارتقا می دهد. اما آنچه که بزرگترین وجه تمایز اسکرابر های بیمارستانی با دیگر مدل های دستگاه کف شوی می باشد، استفاده از نانو یون نقره در ساختار دستگاه می باشد.

عملکرد نانو یون نقره در حذف موثر عوامل بیماری زا

نانو یون های نقره یکی از دستاورد های قابل توجه در دنیای علم و فناوری بوده و به واسطه خواص میکرو کشی که از خود نشان میدهد کاربرد وسیعی در پزشکی، کشاورزی، غذایی و ... دارد. استفاده از این نانو ذرات در ساخت مخازن و بدنه دستگاه اسکرابر به واسطه عملکرد داخل به خارج این ذرات نه تنها از رشد و تکثیر عوامل بیماری زا ممانعت می کند بلکه تمامی میکرو ارگانیسم هایی را که در شیار ها و خلل و فرج کف پوش ها نفوذ کرده اند از بین می برد. عدم نیاز به استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی در شستشوی سطوح با این دستگاه ها علاوه بر حفاظت از محیط زیست موجب کاهش چشم گیر در هزینه ها شده و از کاربر در برابر عوامل بیمازا محافظت می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :