meta name="video_type" content="video/mp4" />

نحوه عملکرد مبل شوی در کارواش

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : مبل شوی کد محصول مربوط : SABRINAF

مراجعه خودرو ها به مکان کارواش، معمولا به دلیل آلوده بودن همه  نواحی اتومبیل است اما در بیشتر موارد، فقط شیشه و بدنه خودرو شستشو داده می شود. صندلی های اتومبیل و موکت های موجود در خودرو، از بخش هایی است که به ندرت مورد توجه قرار می گیرد و به همین دلیل همیشه آلوده می باشد و ظاهر آن زیبایی خودرو را تحت تاثیر قرار می دهد. نظافت و شستشوی صندلی و موکت خودرو به دلیل خیس شدن آن و ایجاد بوی نامطبوع حاصل از باقی ماندن رطوبت، همواره مشکلاتی را خواهد داشت. اما دستگاهی به منظور نظافت صنعتی مبل و موکت طراحی گشته است که با بهره گیری از آن می توان مشکلات موجود برای شستشوی بخش های متفاوت خودرو در مکان کارواش را حل کرد.

مکانیزم عمل دستگاه مبل شوی و موکت شوی

عملیات شستشوی صندلی خودرو و موکت در کارواش در طی چندین مرحله انجام می گیرد:

  • اولین مرحله پاشش فوم بر روی صندلی و یا موکت است که در طی آن فوم ساخته شده توسط کمپرسور که از ترکیب مواد شوینده و هوای فشرده تولید می شود، از طریق برس و یا دیگر نازل ها بر روی سطح مورد نظر پاشش می گردد.
  • در طی دومین مرحله نیاز به گذشت زمان می باشد. در این مرحله اجازه داده می شود تا فوم پاشش شده در طی مدت زمانی روی سطح بماند؛ هرچه این زمان بیشتر باشد، اثر دهی بیشتر است اما حداقل زمان به اندازه ایست که کف فوم خوابیده و از ضخامت اولیه اش کاسته شود.
  • در آخرین مرحله می بایست مکش انجام شود که این سیستم مکش هم به منظور خشک شدن سطوح انجام می شود و هم برای جمع شدن آلودگی هایی که جذب فوم گشته اند ضروری است. پس از مکش کامل، رطوبت از بین رفته و موکت یا صندلی به طور کامل پس از گذشت 20 دقیقه خشک می شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :