meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو با کارواش اتوماتیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'START
امروزه با پیشرفت صنایع و جوامع، تولید خودرو ها افزایش یافته و داشتن خودرو شخصی تبدیل به یکی از ملزومات زندگی شده است.  خودرو های شخصی علاوه بر سفر های درون شهری برای سفرهای برون شهری نیز استفاده می شود. خیابان های پر ترافیک و شلوغ، گرد و غبار ناشی از آسفالت ها، هوای آلوده و حشرات از جمله مواردی هستند که علاوه بر نزولات جوی موجبات کثیفی خودرو ها می شوند. شستشو و نظافت خودرو ها علاوه بر اینکه موجب نظافت و درخشندگی سطح بدنه خودرو می گردد تاثیر قابل ملاحظه ایی نیز در محافظت از رنگ بدنه خودرو ها خواهد داشت. در گذشته از شیوه های سنتی نظافت برای شستشوی خودرو ها استفاده می شد در حالی که امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد ماشین آلات مکانیزه شستشو یا همان کارواش ها می باشیم.

مزایای کارواش تمام اتوماتیک

کارواش های اتوماتیک از جمله دستگاه های صنعتی می باشند که در دنیای صنعتی و پر مشغله امروزی، محبوبیت ویژه ایی در بین صاحبان خودروها یافته اند. شستشوی دستی خودرو ها علاوه بر اینکه بسیار زمان بر می باشد، کیفیت مطلوبی ندارد. کارواش های اتوماتیک با استفاده از برس های دوار، نازل های پر فشار و مواد شوینده کارواش تمامی آلاینده های روی سطح بدنه خودرو را نظافت کرده و موجبات درخشش و براقیت آنها را نیز فراهم می کند. این دستگاه ها به منظور ارتفا کیفیت شستشو مجهز به سیستم زاویه گیری برس و برس های رینگ شوی می باشند. دستگاه های کارواش در مقایسه با شستشوی دستی خودرو ها حجم کمتری از آب مصرف نموده و در صورت مجهز بودن به سیستم تصفیه و بازیافت کاهش چشم گیری در میزان آب مصرفی خواهند داشت. 

ویژگی های کارواش اتوماتیک دروازه ایی

کارواش های اتوماتیک دروازه ایی نسبت به کارواش های اتوماتیک به فضای کمتری برای نصب تجهیزات نیاز دارند. در این مدل از کارواش های اتوماتیک خودرو ثابت بوده و تجهیزات کارواش با حرکت بر روی ریل های دستگاه، عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهند. این مدل از کارواش ها بر خلاف کارواش های تونلی که می توانند چند خودرو را همزمان شستشو دهند، در هر مرحله تنها قادر به شستشوی یک خودرو می باشند. این کارواش ها قابلیت نصب انواع لوازم جانبی مانند سیستم های کف شوی و تصفیه و بازیافت آب را دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :