meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : THERMC13/180 برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی

شستشوی سطوح با دستگاه واترجت

استفاده از شیوه های دستی و سنتی برای نظافت سطوح بیرونی کارآیی چندانی در نظافت موثر و با کبفیت سطوح نداشته و بسیار زمان بر می باشد. علاوه بر این استفاده از شیوه های سنتی نظافت نیازمند تعداد بالایی از نیروی خدماتی بوده و هزینه های هنگفتی در بر خواهد داشت. در حالیکه استفاده از شیوه های نوین نظافتی و بهره گیری از دستگاه های مکانیزه ایی چون دستگاه های کارواش علاوه بر اینکه با سرعت و کیفیت بالاتری این سطوح را نظافت می نماید با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها خواهد داشت.

معرفی دستگاه واترجت صنعتی

واترجت ها یا شوینده های فشار قوی دستگاه های مکانیزه ایی هستند که قابلیت نظافت انواع سطوح افقی و عمودی را دارا بوده و با استفاده از جریان آب پر فشار همه آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت می نمایند. واترجت هایی که مجهز به سیستم گرمکن می باشند، علاوه بر جریان پر فشار آب، از درجه حرارت بالای آب نیز برای از بین بردن انواع آلودگی ها استفاده می نمایند. سرعت یا دبی آب خروجی و فشار آب دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه دبی آب خروجی بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافتی بیشتر شده و در زمان کوتاه تری سطوح را نظافت می نماید. هر چه فشار آب خروجی از دستگاه بالاتر باشد، توانایی بیشتری در نظافت آلودگی های عمیق تر خواهد داشت. 

طبقه بندی واترجت ها

دستگاه های واترجت بر حسب فشار آب تولیدی به سه گروه واترجت های نیمه صنعتی، واترجت های صنعتی و واترجت های فوق فشار قوی تقسیم می شوند. واتر جت های نیمه صنعتی با فشار های کمتر از 250 بار در رده کارواش های خانگی قرار داشت و کاربرد بالایی در مصارف خانگی دارند، در حالیکه واترجت های صنعتی با تولید فشاری در حدود 250 تا 1000 بار برای نظافت های صنعتی و شستشو سطوح به کار می روند و واترجت های فوق فشار قوی با تولید فشار های بیش از 1000 بار برای عملیات های سنگین صنعتی مانند لایه برداری، رنگ بری و تخریب بتن استفاده می شوند.

درخواست اطلاعات :