meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت قبرستان ها و آرامگاه ها با استفاده از دستگاه برگ جمع کن کارچر IC15

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : other صنعت : مساجد و مذهبی گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : 123

چالش های نظافت قبرستان ها و گوستان ها

نظافت قبرستان‌ ها و آرامستان ها می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. گورستان‌ها اغلب مساحت زیادی دارند که نیاز به نگهداری منظم از جمله چمن زنی، حذف علف‌های هرز و همچنین جمع‌آوری ریزش‌ها و زباله‌ها دارد. در گورستان ها اغلب، پسماندهای دستمال کاغذی، قوطی‌ها و ظروف یکبار مصرف زیادی بر روی زمین به چشم می‌خورد. بنابراین این سطوح نیاز به نظافت مداوم در مواقع تردد افراد و ازدحام جمعیت نیز دارد.

بهترین دستگاه نظافت آرمگاه ها

به طور کلی نظافت آرامگاه‌ها امری مهم و پر مسئولیت است که نیازمند تجهیزات مناسب و کارآمد است. برگ جمع کن IC15 با ارائه طیف وسیعی از ویژگی‌ها، به عنوان بهترین راه حل برای جارو کردن آرامگاه‌ها شناخته شده است.

این دستگاه با قدرت و کارایی بالا، به طور کامل سطوح مختلف آرامگاه ها، از جمله سنگ قبرها، مسیرها را از هر گونه زباله پاک می‌کند. کاربران با استفاده از دستگاه برگ جمع کن IC15، نظافتی عمیق و بدون آسیب به سطوح را تجربه خواهند کرد. دستگاه IC15،  به دلیل سهولت استفاده و قدرت مانور بالا، مورد توجه متصدیان آرامگاه‌ها قرار گرفته است. این دستگاه به راحتی قابل حمل و جابجایی بوده و کار با آن نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد.

جاروی آرامگاه ها و قبرستان ها با استفاده از دستگاه برگ جمع کن کارچر IC15

دستگاه برگ جمع کن IC15، دارای یک قدرت مکش قوی است و با دارا بودن لوله نازل بلند و قطور می‌تواند گوشه ها و کناره های دور از دسترس را در قبرستان جارو کند. همچنین این دستگاه مجهز به یک لوله خرطومی با متراژ بالا است و کاربر می‌تواند بدون جابجایی بدنه دستگاه، شعاع زیادی از محیط را جارو کند. این دستگاه تمامی زباله‌های نسبتا درشت را با مکش قوی به درون مخزن خود جای می‌دهد.مخزن بزرگ و جادار در این دستگاه امکان کارکرد طولانی مدت را نیز به کاربر می‌دهد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :