meta name="video_type" content="video/mp4" />

4 کاربرد سوییپر دستی ابراهیم

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : other صنعت : کارخانه-کارگاه صنعتی گروه : سوییپر کد محصول مربوط : 321

سوییپر دستی ابراهیم

سوییپر دستی ابراهیم یکی از انواع کوچک و دستی سوییپر شهری از نوع مکشی است. این سوییپر که به صورت دستی نیز هدایت می‌شود، برای نظافت و جمع‌آوری زباله‌ها از روی زمین بسیار کاربردی است. سوییپر شهری با عملکرد مکانیزه خود، همزمان با پاشش آب بر روی سطح از حرکت دورانی برس‌ها برای جاروب و مکش زباله‌ از سطح زمین استفاده می‌نماید. سوییپر شهری با عملکرد بهینه خود، برای تمیز کردن فضاهای بزرگ مانند انبارها، کارخانه‌ها و محوطه‌های بیرونی و محیط‌های پر تردد مناسب هستند.

ویژگی های سویپر دستی ابراهیم

همانطور که گفته شد، سوییپر دستی ابراهیم مجهز به دو برس بزرگ در قسمت جلویی دستگاه است. حرکت دورانی این برس‌ها به همراه قدرت مکش دستگاه هر گونه زباله و آلودگی برجای مانده را از روی زمین جارو می‌کند. این دستگاه دارای یک مخزن بزرگ به ظرفیت 284 لیتر است. این امر به کاربر امکان استفاده طولانی مدت از دستگاه را می‌دهد. پهنای نظافت سوییپر ابراهیم ۱۱۷ سانتیمتر است. در واقع این شعاع نظافتی برای فضاهای بزرگ و گسترده بسیار مناسب بوده و کاربر می‌تواند ظرف مدت کوتاهی پروسه نظافت را به انجام برساند. این دستگاه مجهز به موتور دیزلی بوده و سرعت حرکت آن نیز 8/8 کیلومتر بر ساعت است. لازم به ذکر است که میزان سرعت دستگاه نیز توسط کاربر قابل تنظیم می‌باشد.

کاربرد جاروی شهری دستی ابراهیم

عملکرد بهینه و قدرتمند دستگاه سوییپر شهری ابراهیم، این دستگاه را به یک جاروی کارآمد برای نظافت فضاهای گوناگون شهری تبدیل کرده است. این دستگاه با داشتن قابلیت‌های فراوان می‌تواند کاربردهای وسیعی داشته باشد که در ادامه به معرفی تعدادی از آن‌ها خواهیم پرداخت که عبارتند از:
  • نظافت محوطه کارخانجات و تولیدی‌های بزرگ و گسترده
  • جمع‌آوری زباله در خیابان‌ها و کوچه‌های شهری
  • تمیزکاری مسیرهای پرتردد مانند محوطه دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی
  • نظافت انبارها و سوله‌ها
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما به وبسایت شرکت ابراهیم مراجعه نموده و از صفحه سوییپر دیدن فرمایید. همچنین می‌توانید با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه شوید.

تگ ها :

سوییپر دستی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :