meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : CHARISDUAL برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی

شستشوی موکت با دستگاه فرش شوی

هتل ها و مراکز اداری به منظور کنترل صدای محیط و کاهش آلودگی های صوتی معمولا از موکت ها و فرش ها به عنوان کف پوش استفاده می نمایند. مسلم است که تردد افراد و مراجعه کنندگان بر روی این کف پوش ها موجب آلودگی و کثیفی آنها می گردد. ماندگاری آلاینده ها بر روی کف پوش ها و نفوذ آنها به داخل الیاف فرش ها و موکت ها ضمن اینکه موجب پوسیدگی الیاف فرش و موکت می شود با اننتشار بوی نامطبوع در محیط تاثیر نامطلوبی بر رضایت مشتریان و مراجعه کنند گان خواهد داشت. با توجه با تاثیرات منفی حضور آلاینده ها بر روی سطوح فرش و موکت، شستشو و حذف آنها از محیط امری لازم و ضروری می باشد. مسلما استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های مکانیزه و صنعتی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت بهینه فرش ها و موکت ها می باشد. 

اساس عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه فرش و موکت شوی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت سریع و مقرون به صرفه فرش ها و موکت ها کی باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده های نفوذ کرده به داخل الیاف فرش ها و موکت ها را بیرون کشیده و نظافت می نماید. استفاده از برس های رولی در دستگاه هیا فرش و موکت شوی مانع از آسیب فرش ها و موکت ها می گردد. پاشش آب تمیز بر روی سطوح موجب انحلال آلاینده ها شده و در نهایت مایعات آلوده ناشی از شستشو توسط نازل مکش و سیستم مکنده به داخل مخزن اب کثیف منتقل مکی شود. 

مزایای استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی

از جمله مهمترین مزایای استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی می توان به کاهش در هزینه ها اشاره نمود. استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه موجب کاهش در تعداد نیرو ی خدماتی شده و در نهایت کماهش در هزینه ها را در پی دارد. ضمن اینکه دستگاه های فرش و موکت شوی به منظور ارتقا کیفیت مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. همین امر از توزیع و انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها ممانعت می نماید. از دیگر مزایای استفاده از دستگاه های فرش و موکت شوی می توان به مکش کامل آب و مایعات آلوده نالشی از شستشو اشاره نمود که ضمن ممانععت از اننتشار بوی نامطبوع نم و رطوبت در محیط، زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :