Filmop

Filmop

کمپانی Filmop در اوایل دهه هفتاد میلادی با هدف تولید تجهیزات نظافت دستی به شکل تخصصی و مهندسی شده و برای کاربرد حرفه ای تاسیس گردید. امروز، با گذشت بیش از چهل سال از تاسیس این کمپانی، Filmop بعنوان یک تولید کننده پیشرو اروپایی در زمینه توسعه و طراحی انواع تی، سطل، ترولی و محصولات میکروفایبر شناخته می شود.

کارخانه اصلی Filmop و شعبه مرکزی آن در شمال ونیز واقع شده است و با برخورداری از انبارهای نگهداری محصولات تولید شده، ساختمان مدیریت، دفاتر خرید و فروش، واحدهای تولید و مونتاژ و همچنین یک آزمایشگاه تخصصی برای واحد تحقیق و توسعه، فضایی بالغ بر 30000 مترمربع را اشغال نموده است.

امروزه محصولات این تولیدکننده ایتالیایی معتبر به بیش از 80 کشور صادر می گردد و Filmop نامی شناخته شده در زمینه بهداشت و پاکیزگی و یکی از مهم ترین تأمین کنندگان تجهیزات نظافت دستی برای مراکز درمانی و بیمارستان ها در سرتاسر جهان می باشد.

انعطاف پذیری، پاسخگویی و مسئولیت پذیری در کنار کیفیت بالا، اولویت های کمپانی Filmop را تشکیل می دهند و طراحی محصولات این کمپانی بر اساس بررسی دقیق نیاز کاربران و نیروهای خدماتی زبده و استانداردهای بالای بهداشتی صورت می گیرد.

کمپانی Filmop با برخورداری از امکانات قالبگیری و موجودی بالغ بر 6000 کالای متفاوت شامل انواع ترولی، سطل، تی و تجهیزات جانبی دیگر، آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان در سرتاسر جهان می باشد و با برخورداری از کارشناسان متخصص و تکنولوژی روز دنیا در جهت هر چه کارآمدتر کردن محصولات خود گام برمی دارد.