Kranzle

Kranzle

کمپانی کرنزله با تکیه بر سه ارزش کیفیت، انعطاف پذیری و خلاقیت در سال 1974 در شهر ایلرتیسن در ایالت بایرن آلمان تأسیس گردید. این کمپانی با دارا بودن دو کارخانه با مجموع مساحت 54000 مترمربع و انجام تمامی مراحل طراحی و تولید محصولات در کشور آلمان به جایگاهی ویژه در بازار رقابتی تجهیزات نظافت صنعتی دست یافته است. بطوریکه علی رغم آنکه محصولات این کمپانی در رده کالاهای ارزان قیمت قرار نمی گیرند اما جزو نخستین گزینه های انتخاب شده توسط هزاران مصرف کننده در سرتاسر جهان می باشند که کیفیت بالا اولویت اول آنها را تشکیل می دهد.

واحد تحقیق و توسعه کمپانی Kranzle بصورت پیوسته در زمینه تولید و عرضه تجهیزات نظافتی مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی و فن آوری فعالیت  می‌نماید و سعی در ارائه راه حلی خلاقانه برای پاسخگویی به نیاز نظافتی صنایع گوناگون در سرتاسر جهان دارد. تجهیزات نظافت صنعتی تولید شده توسط این کمپانی چه در رده خانگی و چه در رده صنعتی، بصورت کاملا کاربرپسند، قابل اطمینان و با دوام تولید شده اند.

مشخصات فنی بی نظیر دستگاه های واترجت کمپانی Kranzle و تکنولوژی خلاقانه آنها، دستگاه های شوینده فشار قوی کرنزله را از سایر برندهای موجود در بازار متمایز می نماید. بطوریکه نوآوری بکار رفته در تولید دستگاه های واترجت صنعتی و خانگی کرنزله که محصول تلاش خستگی ناپذیر کارشناسان باتجریه و با انگیزه این کمپانی می‌باشد در نمونه‌های مشابه از برندهای دیگر مشاهده نمی گردد.

همچنین دستگاه های جاروبرقی آب و خاک سری  Ventos کرنزله، بهترین مثال برای نمایش توان خلاقیت این کمپانی می باشند. رعایت دقیق ترین اصول مهندسی در تولید این جاروبرقی‌ نه تنها حداکثر فضا را برای استفاده از فیلتر کیسه ای دستگاه، فراهم می نماید بلکه باعث ارائه بهترین عملکرد، بالاترین قدرت مکش و بیشترین پایداری در کنار سایر مشخصه های فنی بی نظیر آن می گردد.

دستگاه های سوییپر مکانیکی Kranzle بدون داشتن هیچ گونه بخش الکتریکی، در نظافت سریع محیط های گوناگون عملکرد عالی نشان داده و با برخورداری از ظرفیت استثنایی در نگهداری آلودگی، افراد را تحت تاثیر قرار می دهند.