meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی مینی باس با استفاده از کارواش ماشین سنگین

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS
دستگاه های کارواش ماشین سنگین، همانند کارواش های اتوماتیک دروازه ایی می باشد، با این تفاوت که ارتفاع و پهنای این دستگاه ها به لحاظ تناسب با ابعاد خودروهای سنگین بیشتر می باشد. بدنه این دستگاه ها از فولاد ضد زنگ بوده و در نتیجه مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند. تجهیزات کارواش اتوماتیک ماشین سنگین، بر روی ریل نصب شده و با حرکت رو به جلو و عقب تجهیزات کارواش عملیات شستشو انجام می گیرد. دستگاه های کارواش ماشین سنگین علاوه بر نظافت و شستشوی خودرو های سنگینی چون اتوبوس ها و تریلر ها توانایی شستشو و نظافت خودرو هایی با ابعاد کوچک مانند مینی باس ها، ون ها و حتی خودرو های شخصی را نیز دارند.


مزایای استفاده از کارواش اتوماتیک

کاواش های اتوماتیک در مقایسه شیوه های سنتی و دستی با سرعت بیشتری خودرو ها را شستشو می دهند. استفاده از کارواش های ماشین سنگین برای نظافت بسیار مقرون به صرفه بوده و کیفیت مطلوبی دارد. دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک به گونه ایی طراحی شده اند که از حجم آب کمتری نسبت به شستشوی دستی استفاده نموده و از این رو در مصرف آب صرفه جویی می نمایند. تجهیز کارواش های تمام اتوماتیک به سیستم تصفیه و بازیافت آب تاثیر چشم گیری در کاهش مصرف آب این دستگاه ها دارد. این سیستم ها با بازیافت و تصفیه آب مصرف شده در شستشوی خودرو ها، کیفیت آب را ارتقا داده و مجددا آن را به چرخه شستشو باز می گرداند.

تجهیزات قابل نصب بر روی کارواش های ماشین سنگین

دستگاه های ماشین سنگین علاوه بر سیستم تصفیه آب مجهز به سیستم های زیر شوی بوده که وظیفه نظافت و شستشوی سطوح زیرین خودرو ها را بر عهده دارند. از دیگر تجهیزات جانبی قابل نصب بر روی کارواش اتوماتیک می توان به سیستم فوم دیواره ها و قسمت بالای دروازه، سیستم High Pressure، برای نظافت و شستشو بدون استفاده از برس و سیستم های پیش شستشو به منظور افزایش کیفیت نظافتی دستگاه اشاره نمود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :