meta name="video_type" content="video/mp4" />

کارواش اتوماتیک ماشین سنگین

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS
شستشو و نظافت خودرو های سنگین با استفاده از شیوه های سنتی نظافت کاری بسیار دشوار بوده و زمان بر می باشد. وسعت سطوح خودرو های سنگینی چون اتوبوس ها و تریلر ها و ماهیت آلاینده های چسبیده به سطوح مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این خودرو ها می گردد. از سوی دیگر سپری کردن زمان های طولانی در جاده ها و خیابان ها و تابش نور آفتاب باعث تخریب رنگ بدنه و فرسودگی خودرو ها می شود. از این رو شستشو و نظافت  خودرو ها با استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی مانند دستگاه های کارواش اتوماتیک ماشین سنگین علاوه بر ارتقا کیفیت و افزایش سرعت نظافت، موجبات افزایش طول عمر رنگ بدنه خودرو ها را فراهم می آورد.

انواع کارواش های ماشین سنگین

کارواش های ماشین سنگین در دو نوع کارواش های دروازه ایی و کارواش های ثابت می باشند. در مدل های کارواش دروازه ای، تجهیزات کارواش بر روی ریل های دستگاه متحرک بوده و به واسطه حرکت رو به جلو و عقب تجهیزات کارواش، خودرو ها شسته می شوند. در مدل های ثابت کارواش خودرو های سنگین بر خلاف مدل های دروازه ایی، تجهیزات کارواش در حالت ایستا و ثابت بوده و به واسطه جا به جایی خودرو با توجه به دستورات ارسالی از سوی دستگاه، خودرو نظافت می شود.

مزایای استفاده از کارواش های اتوماتیک

شستشو و نظافت دستی و سنتی خودرو های سنگین به واسطه ابعاد بزرگی که دارند بسیار زمان بر بوده و از کیفیت مناسبی بر خوردار نمی باشد. در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و کارواش های اتوماتیک علاوه بر کاهش در زمان شستشو باعث ارتقا کیفیت نیز می شوند. کاهش در مصرف آب در مقایسه با شیوه های سنتی، از دیگر مزایای شستشو با کارواش های اتوماتیک می باشد. دستگاه های کارواش مجهز به سیستم باز یافت و تصفیه آب بوده و با ارتقا کیفیت آب مصرف شده در شستشوی خودرو ها، مجددا آن را به چرخه شستشو باز گردانده و باعث کاهش چشمگیری در میزان آب مصرفی می گردند. پاشش واکس خشک کن بر روی بدنه خودرو ها نه تنها باعث افزایش سرعت خشک شدن می شوند، بلکه با ایجاد لایه ایی محافظ بر روی سطوح باعث افزایش طول عمر رنگ بدنه خودرو ها می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :