meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : FORCETWO برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی

شستشو و ضدعفونی کردن با بخارشوی صنعتی

شستشوی برخی از وسایل و اثاثیه منزل، اداره ها و سایر محیط ها کار آسانی نمی باشد. مثلا پرده ها، در، دیوار، پنجره، کف های سنگ و سرامیک و لکه های سخت و عمیقی که روی سطوح به وجود آمده را نمی توان با روش های معمول به راحتی شستشو نمود. همچنین در صورتی که سطح لازم به ضدعفونی کردن داشته باشد، حتما باید از مواد ضدعفونی کننده استفاده نمود. اما روش دیگری وجود دارد که تنها یک دستگاه تمامی این امور را انجام می دهد. دستگاه بخارشوی با ایجاد بخار قابلیت شستشو و ضد عفونی انواع سطوح را دارد.

معرفی دستگاه بخارشوی صنعتی

این دستگاه با ایجاد بخار تا دمای 160 درجه سانتیگراد، برای انجام نظافت های صنعتی وضدعفونی طراحی شده است. بدنه این دستگاه ها از استیل ساخته شده بنابراین نسبت به ضربه و صدمات مقاوم هستند. سیستم مکش قدرتمند در این دستگاه ها تمامی آلودگی را از سطح حذف می نماید. نازل ها و سری های گوناگونی برای کارایی های مختلف وجود دارد که باعث می شود به راحتی بتوان سطوح مختلف و گوشه و کناره ها را شستشو نمود. این دستگاه ها دارای دو مخزن جداگانه برای آب و مواد شوینده می باشن+د و می توان ترکیبات مختلفی را برای سطوح مختلف انتخاب نمود. صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده یکی از ویژگی های بارز در این دستگاه ها می باشد.

بخارشوی صنعتی راهکاری مناسب برای شستشو

بخار شوی توانایی از بین بردن آلودگی های عمیق و سخت را از سطوح مختلف دارد. دستگاه بخارشوی برای شستشو و ضدعفونی در محیط های مختلف و مخصوصا بیمارستان ها و مراکز درمانی کاربرد فراوانی دارد. برای شستشوی پرده، ملحفه، تشک و تخت می توان به راحتی از بخارشوی استفاده نمود. بخارشوی همچنین قابلیت پاک کردن در، پنجره، دیوار، شیشه و کفپوش های سنگی، سرامیکی و چوبی را دارد. در بیمارستان ها نیز می توان برای ضدعفونی تجهیزات مختلف از بخارشوی صنعتی استفاده نمود تا علاوه بر از بین بردن میکروب ها و ویروس ها، کپک ها و قارچ ها را نیز از بین برده و از رشد مجدد آن ها جلوگیری نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :