meta name="video_type" content="video/mp4" />

شست و شوی وسایل نقلیه سنگین بوسیله کارواش اتوماتیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS
ماشین های سنگین و بزرگی چون تریلی، کامیون و اتوبوس ها مدت زیادی از روز، در محیط های شهری و برون شهری مورد استفاده قرار گرفته و به همین جهت بیشتر از خودروهای سواری در معرض آلودگی هستند. ابعاد بزرگ و آلودگی زیاد این وسایل سبب شده تا شستشوی آن ها بصورت دستی زمانبر و بی کیفیت باشد. بنابراین استفاده از کارواش اتوماتیک جهت شست و شوی خودرو های سنگین کارایی بیشتری داشته و مشکلات شست و شوی دستی را برطرف می نماید. کارواش اتوماتیک ویژه خودروهای سنگین، با پاشش آب و مواد شوینده بوسیله نازل های متعدد و بکاگیری برس ها، سطح وسیله را تمیز می نماید. این سیستم ها دارای صفحه کنترل لمسی جهت اجرای عملیات های مختلف شستشو می باشند.

صرفه جویی در آب مصرفی کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک جهت شستشوی خودرو از نازل های پاشش استفاده می نماید. برای صرفه جویی در مصرف آب، امکان تجهیز این دستگاه های شستشوی ماشین به سیستم هوشمند مصرف آب فراهم شده که موجب بهبود مسائل زیست محیطی می گردد. این سیستم هوشمند از آب معمولی و یا بازیافتی برای شستشو بهره می برد. همچنین با بکارگیری این تجهیز، آب تصفیه شده با هدف بهینه سازی مصرف آب در عملیات آب کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات کارواش ماشین سنگین دروازه ای

کارواش های ماشین سنگین دروازه ای به سیستم تشخیص موقعیت و هدایت خودرو مجهزند تا عملیات شستشو به بهترین نحو صورت پذیرد. شست و شوی هوشمند انواع خودروها از جمله اتوبوس های بزرگ، کامیون و حتی اتوبوس های دوکابینه توسط این تجهیزات امکان پذیر است. کارواش ماشین سنگین مجهز به سیستم پیش شست و شو با مواد شوینده و پاکسازی فوقانی و کناری جهت تمیز نمودن بهینه تریلی و کامیون می باشد. قطر برس های این تجهیزات زیاد بوده و بخش های دور از دسترس نیز به خوبی بوسیله آن ها تمیز می شوند. امکان افزودن سیستم زیرشویی مکانیزه جهت تمیز نمودن موتور و زیر خودرو نیز برای سیستم های شستشوی ماشین سنگین وجود دارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :