meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : FORCETWO برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی

استفاده از بخارشوی صنعتی برای ضد عفونی کردن بیمارستان

بیمارستان ها و مراکز درمانی از اهمیت بالایی در حفظ بهداشت و نظافت برخوردار می باشند. این مراکز همه روزه با تعداد زیادی مراجعه کننده روبه روبه بوده و در صورتی که به شیوه ای اصولی مورد نظافت قرار نگیرند، می توانند به محیطی برای انباشت و انتقال انواع آلودگی، میکروب و ویروس تبدیل شوند. از این رو استفاده از دستگاه های نظافت تخصصی که به همین منطور طراحی شده اند بسیار حائز اهمیت می باشد. دستگاه بخارشوی صنعتی یکی از این دستگاه است که مجهز بودن به آن از ملزومات در هر مرکز بهداشتی به شمار می آید. 

دستگاه بخارشوی و ضدعفونی کردن سطوح

بخارشوی صنعتی به یک دیگ بخار، مخزن آب تمیز و مخزن آب کثیف به طور مجزا و یک مکنده مجهز می باشد، آب پس از ورود به دیگ بخار یا بویلر به بخار تبدیل شده و به وسیله آن می توان سطوح را شست و شو داد. سپس آلودگی های جدا شده از سطح توسط مکنده از سطح جمع آوری شده و وارد مخزن آب کثیف می شوند. دستگاه بخارشوی قابلیت تولید بخار در دمایی حدود 150 درجه را دارا می باشد از این رو علاوه بر شست و شوی از قابلیت ضدعفونی کردن سطوح از انواع باکتری ها، قارچ ها و سایر عوامل بیماری زا نیز برخوردار است.

مزایای به کارگیری دستگاه بخارشوی صنعتی

علاوه بر قابلیت شست و شوی و ضدعفونی کردن سطوح به دلیل مجهز بودن دستگاه به سیستم مکش هیچ گونه رد و لکه ای ناشی از خشک شدن آب بر روی سطوح باقی نخواهد ماند و این امر باعث افزایش کیفیت نظافت می گردد. از این دستگاه نظافتی همچنین می توان به منظور شست و شوی در و پنجره ها، شیشه ها، سرویس بهداشنی و سطوح کف محیط های ملزوم به ضدعفونی شدن استفاده نمود. قابلیت افزودن ماده شوینده، تخلیه آسان مخزن آب کثیف و طراحی کاربر پسند از دیگر ویژگی های این دستگاه پرکابرد می باشد. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :