meta name="video_type" content="video/mp4" />

پاکسازی سطح خودرو بوسیله کارواش اتوماتیک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'START
شستشوی ماشین و از بین بردن انواع آلودگی های باقی مانده بر روی آن برای مالکان این وسایل دارای اهمیت است. انجام مستمر و با کیفیت شست و شوی خودرو بخصوص زمانیکه استفاده از آن در محیط های بیرونی زیاد باشد، بیشتر مورد توجه است. همچنین برطرف کردن آلودگی های محیطی از روی سطح این وسیله می تواند ارزش مادی آنرا حفظ نموده و جلوه زیبایی به شهر بدهد. تعداد دفعات شست و شو، به سرعت کثیف شدن وسیله و نوع آلودگی ایجاد شده بر روی سطح آن بستگی دارد. البته استفاده از کارواش های اتوماتیک می تواند کیفیت و سرعت شستشو را چندین برابر کند. این سیستم ها از تجهیزات ویژه ای بهره برده و آسیبی به سطح آن نمی رسانند.

انواع کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک با پاشش آب و مواد شوینده بوسیله نازل ها و بکارگیری برس ها، سطح ماشین را تمیز می نماید. این دستگاه ها، بطور کلی به دو دسته دروازه ای و تونلی تقسیم می گردند. در کارواش های اتوماتیک دروازه ای، خودرو به طور ثابت در مکان مخصوصی قرار گرفته و سیستم شست و شو با حرکت بر روی سطح خودرو، عملیات را انجام می دهد. این دستگاه های شست و شوی ماشین در هر مرحله تنها یک خودرو را تمیز می نمایند. در مدل های تونلی، این ماشین است که بر روی محور سیستم حرکت می کند اما تجهیزات شستشو ثابت می باشند. با حرکت ماشین از داخل تونل، مراحل شستشو به نوبت انجام می گیرد. مزیت این مدل از دستگاه ها، شست و شوی چند وسیله بطور همزمان می باشد.

ایمنی کارواش اتوماتیک دروازه ای

سیستم های ایمنی متعددی در ساختار کارواش های اتوماتیک دروازه ای مورد استفاده قرار می گیرند. فوتوسل های کنترل فاصله خشک کن فوقانی و بدنه خودرو، سنسور مجاورتی تشخیص حد نهایی حرکت برس ها و دستگاه از جمله سیستم های بکار رفته در این دستگاه ها می باشد. کارواش های دروازه ای همچنین مجهز به سیستم کنترل هوشمند فشار برس ها بر روی بدنه خودرو بوده تا آسیبی به سطح آن وارد نشود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :