meta name="video_type" content="video/mp4" />

واترجت صنعتی و کاربرد آن در شستشوی ماشین آلات

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO800TST

ماشین آلات صنعتی و تجهیزات راه سازی به دلیل کاربرد در محیط هایی با سطح آلایندگی بالا، بصورت مداوم در معرض آلودگی هایی نظیر گل و لای می باشند که این آلودگی ها به مرور زمان بر روی عملکرد آنها تاثیرگذار بوده و موجب افزایش استهلاک ماشین آلات شده و عمر مفید آنها را کاهش می دهد.

این ماشین آلات و تجهیزات به دلیل حجم و اندازه بزرگ و همچنین طراحی آن ها، دارای خلل و فرج هایی می باشد، که شستشو و نظافت این دستگاه ها و افزایش کارایی آنها، با استفاده از روش های دستی و به وسیله آب با فشار معمولی ممکن نیست. به همین منظور استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی مناسب، امری مهم و ضروری می باشد.

ابعاد بزرگ این تجهیزات و ماشین آلات، همچنین وجود نواحی دارای محدودیت دسترسی در آنها همانند شیارها، گوشه‌ها و زوایا نظافت و شستشوی این تجهیزات را به عملیاتی سخت و طاقت فرسا تبدیل می‌نماید. بطوریکه نظافت آنها با استفاده از روش های دستی و به وسیله آب دارای فشار معمولی ممکن نیست. در چنین شرایطی میتوان از دستگاه‌های واترجت صنعتی بعنوان راهکاری موثر و کارآمد استفاده کرد.

از سوی دیگر استفاده بهینه از زمان امری بسیار ارزشمند و مهم در صنایع مختلف از جمله راه سازی می باشد. یکی از مهترین ویژگی های دستگاه‌های واتر جت صنعتی شستشوی سطح وسیعتر در زمان بسیار کمتری نسبت به روش های دستی می باشد که این امر موجب صرفه جویی قابل توجه در زمان می‌گردد.

این شوینده های فشار قوی، آب را با فشار بالا پاشش کرده و موجب پاک سازی کامل تجهبزات و ماشین آلات صنعتی گردیده و با استفاده از این دستگاه ها از صدمات احتمالی در روش های دستی، پیشگیری خواهد شد و کارایی تجهیزات به نحو چشمگیر افزایش خواهد یافت.

نحوه عملکرد واترجت های صنعتی

کارواش صنعتی، دستگاهی مناسب برای از بین بردن آلودگی های سطح زمین، ماشین آلات، تجهیزات و مصارف دیگر از جمله عملیات لایه برداری و تخریب بتون می باشد. این دستگاه آب ورودی با فشار معمولی را به کمک یک پمپ فشار قوی به فشار های بالا رسانده و به وسیله لنس و نازل به  سطح مورد نظر پاشش می نماید. که به وسیله نازل ها می توان نحوه پاشش آب را تعیین نمود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :