meta name="video_type" content="video/mp4" />

کارواش اتوماتیک دروازه ایی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'NEX
نظافت و شستشوی دستی خودرو ها بسیار زمان بر بوده و به حجم قابل ملاحظه ایی از آب برای نظافت موثر و با کیفیت نیاز دارد. آلودگی هوا، نزولات جوی، فضولات پرندگان و سفر های برون شهری و درون شهری از عوامل مهم در آلودگی سطوح بدنه خودرو ها می باشند. از این رو نظافت و شستشوی خودرو ها نه تنها موجب نظافت و درخشش سطوح بدنه می شود بلکه با از بین بردن انواع آلودگی ها از روی بدنه خودرو موجب افزایش طول عمر رنگ بدنه می شود. شستشوی خودرو با استفاده از دستگاه کارواش اتوماتیک علاوه بر اینکه در زمان کوتاه تری نظافت را انجام می دهد، با ارتقا کیفیت نظافت موجب افزایش عمر مفید رنگ بدنه و براقیت و درخشش خودرو ها می شود.

انواع دستگاه های کارواش اتوماتیک 

دستگاه های کارواش اتوماتیک در دو مدل کارواش های تونلی و کارواش های دروازه ایی تولید می شوند. در مدل های دروازه ایی، خودرو ثابت بوده و تجهیزات کارواش با حرکت بر روی ریل های دستگاه عملیات شستشو و نظافت خودرو ها را انجام می دهند. در حالیکه در مدل های تونلی کارواش، تجهیزات دستگاه ثابت بوده و خودرو با قرار گرفتن بر روی تسمه دستگاه به داخل تونل هدایت شده و عملیات شستشو انجام می گیرد. 

مقایسه کارواش دروازه ایی با کارواش تونلی

کارواش های دروازه ایی در مقایسه با کارواش های تونلی به فضای کمتری برای نصب نیاز دارند. این دستگاه ها بر خلاف مدل های تونلی، در هر بار توانایی شستشوی یک خودرو را دارند. 

مزایای استفاده از دستگاه های کارواش اتوماتیک

دستگاه های کارواش به واسطه استفاده از تجهیزات مکانیزه و سیستم هایی چون سیتم تصفیه و باز یافت آب، موجب کاهش چشم گیر در مصرف آب می شوند. افزایش سرعت در نظافت و ارتقا کییفیت نظافتی در شستشو با این دستگاه ها از دیگر مزایای استفاده از دستگاه های کارواش می باشد. این دستگاه ها با استفاده از سیستم خشک کن و واکس های خشک کن با تسریع در فرآیند خشک شدن مانع از ایجاد لکه های آب بر روی خودرو شده و موجب افزایش درخشش و براقیت خودرو ها می شوند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :