meta name="video_type" content="video/mp4" />

ترولی سطل و تی و نظافت و شستشوی بهداشتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Filmop گروه : ترولی کد محصول مربوط : FRED
از مهم ترین عوامل  موثر در زندگی بشریت رعایت بهداشت و پاکیزگی در محل کار و زندگی است، زیرا از نظر علمی ثابت گردیده انسان هایی که اصول نظافت و بهداشتی را به درستی رعایت می کنند کم تر در معرض خطر ابتلا به بیماری قرار می گیرند. در جهان امروز با پیشرفت روز افزون علم، ابزاری هایی مکانیزه برای حل نیاز های اولیه بشریت به طبع معرفی شده که از کاربردی ترین آن ها می توان به ترولی اشاره داشت که وسیله ای به ظاهر ساده و در عین حال کاربردی و قابل استفاده در تمامی محیط ها می باشد و با کاربری فوق العاده خود در صرفه جویی وقت، مصرف انرژی و بالا بردن کیفیت نظافتی و کمک به کم نمودن کاربر خدماتی نقش فوق العاده را ایفا نموده است، این وسیله  قابل بهره گیری در مراکز درمانی و بیمارستانی، مجتمع های تجاری، اداری، آموزشی و مسکونی، سالن های آرایشی، هتل ها و مهمان سراها و...می باشد.

ویژگی های ترولی

ترولی به صورت کلی  یک ابزار ساده و بسیار مفید به شمار می آید، ترولی ها از بخش های مرتبط به هم تشکیل شده که به صورت همزمان می تواند چندین فرایند نظافتی را در یک زمان به انجام برساند. سیستم تی شور ها از دو سطل مجزا 25 لیتری آب تمیز و سطل آب کثیف تشکیل شده که برای نگه داری و حمل آب تمیز و کثیف از آن ها استفاده می شود و نیز سیستم آبگیر رولی یا پرسی که پیشرفته ترین نوع آبگیر حال حاضر دنیا به شمار می رود در آن وجود دارد. جنس ترولی از ماده ای با کیفیتی به نام پلی پروپیلن تشکیل شده که با محیط زیست سازگاری دارد و قابل بازیافت می باشد و همچنین این ماده مقاوم در برابر ضربه، دما و مواد قلیایی و اسیدی است.

مزایای استفاده از ترولی  در نظافت

ترولی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافتی دارای وزن سبک، سرعت بالا و کیفیت پاکیزگی بی نظیر است و استفاده از آن کاهش زمان عملیات پاکسازی را به همراه دارد، سرعت نقل و انتقال در این دستگاه بسیار بالا می باشد و امکان بهره گیری از آن برای هر کاربر خدماتی مرد یا زن کاملا ساده و امکان پذیر است، استفاده از تی شورها همچنین منجر به کاهش نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش هزینه های جاری و افزایش بهره برداری و سودآوری نیز می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :