meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو بوسیله کارواش تمام اتوماتیک تونلی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : TC

وسایل نقلیه همواره بدلیل قرار گرفتن در معرض آلودگی های محیطی و آلودگی هوا، کثیف شده و نیازمند شستشوی مستمر می باشد. شست و شوی دستی این وسایل، علاوه بر وقتگیر بودن، آب زیادی مصرف کرده و پاکیزگی مورد نظر را نیز ایجاد نمی کند. کارواش های دستی نیز با چنین مشکلاتی روبرو بوده و دخالت دست در انجام عملیات شستشو و خشک کردن خودرو، کیفیت ایده آلی را ارائه نمی دهد. در نتیجه با توجه به این مشکلات و لزوم وجود نیروی انسانی در کارواش های دستی، امروزه دستگاه کارواش اتوماتیک جایگزین روش های قبلی شده است.


مزایای کارواش اتوماتیک

یکی از مزیت های کارواش اتوماتیک، صرفه جویی در مصرف آب می باشد. بعد از شستشوی خودرو با این دستگاه، بیشتر آب کثیف و آلوده شده دوباره به سیستم برگشته و با تصفیه آن مجددامورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه، شستشوی خودرو با آب فشار قوی و شوینده صورت گرفته و کیفیت بهتری را موجب می شود. این دستگاه ها همچنین در کم ترین زمان، مراحل شست و شو انجام داده و در وقت افراد صرفه جویی می کنند. ماشین شوی اتوماتیک، دستگاهی سازگار با محیط زیست بوده و برای آن، امکان استفاده از مانیتور هوشمند نیز جهت مدیریت مراحل شستشو وجود دارد.


کارواش تونلی

کارواش تونلی اتوماتیک مجهز به سیستمی جهت حرکت دادن خودرو در امتداد تونل می باشد که بطور خودکار روغن کاری می شود. سرعت شست و شو در این دستگاه بالا بوده و تا 100 خودرو در ساعت را نیز می توان با آن شست و شو داد. این دستگاه برای محیط هایی با متراژ بالا و شستشوی تعداد زیاد ماشین در طول روز مناسب می باشد و با بهره گیری از سیستم پیشرفته که موجب برس زنی زیاد سطح خودرو می شود، تمیزی بسیار بالایی را ارائه می دهد. همچنین به دلیل جدا بودن بخش های مختلف کارواش تونلی، امکان استفاده از گزینه هایی چون زیرشویی و پیش شست و شو وجود دارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :