meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی ماشین آلات صنعتی با واترجت

ماشین آلات صنعتی مانند ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات راه سازی و ... در محیط هایی پر گرد و خاک و پر گل و لای کار می کنند که در نتیجه آلودگی فراوانی آن ها را در بر می گیرد. شدت و ضعف این آلودگی ها به محیطی که تجهیزات در آن استفاده می شوند بستگی دارد و در صنایع سنگین به پیروی از نوع فعالیت هایی که دارند آلاینده ها بیشتر و سرسخت تر هستند. به عنوان مثال ماشین آلاتی مانند بیل مکانیکی و دیگر تجهیزات راه سازی که همواره در زمین های پر خاک و پر گل و لای استفاده می شوند، آلودگی های شدیدی آن ها را فرا می گیرد. در نتیجه برای مقابله با چنین آلودگی هایی ابزارهایی خاص تری مورد نیاز خواهد بود و دستگاه واترجت صنعتی یکی از همین تجهیزات پر کاربرد می باشد.

واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی

دستگاه واترجت آب را با فشار بالا ایجاد می کند و در هنگام پاشش به سطوح ضربه وارد شده و اصطکاک ناشی از آن آلودگی های سخت را از بین می برد. واترجت ها ساختاری صنعتی دارند و جهت استفاده در محیط های صنعتی و شرایط سخت کاری مناسب هستند. دستگاه های واتر جت صنعتی در مدل های گوناگونی طراحی و ساخته شده اند که هر یک کارایی مخصوص به خود را ارائه می دهند و بسته به نوع عملیات و شدت آلودگی انتخاب می شوند.

شستشوی ماشین آلات صنعتی ساخت و ساز با واترجت صنعتی

جریان آب فشار قوی خارج شده از واتر جت به اندازه ای قدرت دارد که آلودگی های شدید و تثبیت شده در ماشین آلات صنعتی راه سازی، ساختمان سازی، کشاورزی و ... به خوبی از بین می رود. با استفاده از این دستگاه مصرف آب و شوینده ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته و در کنار آن قدرت شستشو به مقدار چشمگیری افزایش می یابد. هم چنین از آن جایی که فرآیند نظافت به وسیله نیروی آب انجام می گیرد در مصرف آب و شوینده ها صرفه جویی می گردد.

درخواست اطلاعات :