meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

حذف آلاینده ها از روی سطوح با واترجت

از بین بردن آلاینده ها از روی سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی چون دیوار ها با استفاده از شیوه های سنتی بسیار زمان بر بوده و به نعداد نیروی خدماتی زیادی نیاز دارد. این در حالیست که استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه های واترجت صنعتی که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و از محیط حذف می نماید

ویژگی های دستگاه های واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت صنعتی دستگاه های کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح می باشند که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را شستشو داده و سطوح را نظافت می نمایند. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های واترجت صنعتی عبارتند فشار و سرعت اب خروجی. هر چه فشار آب خروجی بیشتر باشد، توان دستگاه واترجت صنعتی در نظافت و حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر شده و هر چه دبی آب بیشتر باشد سرعت عملیات بیشتر شده و نظافت در زمان کوتاه تری پایان م یابد. از این ردر هنگام تهیه و انتخاب نوع دستگاه توجه به نوع و حجم آلاینده ها و همچنین فشار و دبی کاری دستگاه واترجت نقش به سزایی در سرعت و کیفیت عملیات دارد.

مزایای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی

انجام امور نظافتی با استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت از کیفیت بهتر و بالاتر بر خوردار می باشد. استفاده از دستگاه های مکانیزه ای چون واترجت صنعتی کاهش در تعداد نیروی خدماتی موجب کاهش هزنیه های مرتبط با بخش نظافت شده و در نهایت افزایش سودآوری و بهره وری را در پی دارد. کاهش در زمان لازم برای نظافت نیز از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها است. علاوه بر این حجم اب مصرفی در دستگاه های واترجت بسیار کمتر از شیوه های سنتی بوده و از این رو موجب سازگاری بالای دستگاه با محیط زیست می گردد.  

درخواست اطلاعات :