meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

لایه برداری از صفحات فلزی با واترجت صنعتی

لایه برداری، اکسید زدایی، برداشتن پوشش و رنگ بری صفحات و قطعات فلزی از مهم ترین فرآیندهایی هستند که به منظور آماده سازی، بهسازی و بازیابی فلز پایه انجام می گردد. قطعات و صفحات فلزی که در صنایع مختلف و حتی در محیط های غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند بر اثر قرار گرفتن در مجاورت هوا و رطوبت دچار زنگ زدگی می شوند و لایه ای سطحی بر روی آن ها نقش می بندد. از طرف دیگر جهت آماده سازی فلز و رنگ آمیزی دوباره آن باید پوشش رنگ آن حذف شده تا رنگ تازه جایگزین آن گردد. لایه برداری از سطوح و صفحات فلزی فرآیندی است که با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی امکان پذیر می گردد.

دستگاه واترجت صنعتی فوق فشار قوی

واترجت صنعتی دستگاهی است که با ایجاد جریان پر فشار آب انواع لایه های سطحی، سخت و عمیق سطوح را از بین می برد. دستگاه های جت واش در رده های گوناگونی عرضه شده اند که از جمله آن ها واتر جت صنعتی فوق فشار قوی می باشد. شوینده های فوق فشار قوی علاوه بر این که جهت شستشو به کار می روند، دارای قابلیت از بین بردن لایه های اکسید آهن، رنگ و ... از سطوح فلزی می باشد.

کارایی واتر جت صنعتی به همراه نازل های گوناگون

یکی از مزیت های منحصر به فرد دستگاه های واترجت صنعتی طراحی و تولید نازل های مختلف در کنار آن است که سبب بهبود عملکرد این دستگاه ها می گردد. به عنوان مثال نازل دوار برای انجام شستشوهای عمیق و کندن آلودگی های سخت و شدید به کار می رود و نازل زمین شوی (اسکیتر) جهت شستشو و لایه برداری سطح زمین طراحی و ساخته شده است. فشار بالای آب پاشش شده از واترجت صنعتی فوق فشار قوی به همراه نازل زمین شوی غشای اکسید، رنگ و لایه برداری سطحی را از صفحات فلزی می زداید. استفاده از این روش مزیت های فراوانی دارد زیرا عملیات مورد نظر را بدون استفاده از هیچ نوع ماده شیمیایی و اسیدی انجام می دهد و در عین حال که سرعت بالایی دارد به فلز پایه آسیبی وارد نمی کند.

 

درخواست اطلاعات :