meta name="video_type" content="video/mp4" />

کارواش تمام اتوماتیک ویژه شستشوی ماشین های سنگین

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : PROGRESS

سطح انواع خودرو ها و وسایل نقلیه با قرار گرفتن در محیط های آلوده، کثیف شده و می بایست تمیز شوند. هرچه این وسایل بیشتر در محیط های بیرونی حرکت کنند و یا متوقف شوند، آلودگی های بیشتری بر روی آن ها بوجود آمده و نیازمند عملیات شست شوی بهتر و با کیفیت تری می باشند. وسایل نقلیه سنگین نیز بدلیل وسعت زیاد، مدت زمان طولانی تری شستشو می شوند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، از کارواش های اتوماتیک در مدل های مختلف جهت شستشوی وسایل نقلیه استفاده می شود که سرعت بالا، عدم آسیب به بدنه خودرو، کیفیت عالی و امکان استفاده از مانیتور هوشمند جهت مدیریت مراحل شستشو از مزایای آن نسبت به روش های دستی و سنتی می باشد.


دسته بندی کارواش اتوماتیک

کارواش های اتوماتیک دستگاه های مکانیزه ای هستند که مدل های ویژه خودروهای سواری و ویژه خودروهای سنگین برای آن ها وجود دارد. از نظر طراحی دستگاه، کارواش های اتوماتیک به دو مدل دروازه ای و تونلی تقسیم می گردند. کارواش تونلی که دارای طول مسیر زیادی می باشد برای شست و شوی تعداد زیادی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. در ساختار داخلی این کارواش، برس و نازل ها در مکان های مشخصی قرار گرفته و خودرو با حرکت روی ریل سیستم، در داخل تونل حرکت و شسته می شود. در کارواش دروازه ای، خودرو بطور ثابت در مکان مشخص شده قرار گرفته و قسمت های مختلف سیستم با حرکت در راستای خودرو، عملیات شست و شو را انجام می دهند.


کارواش ویژه خودروهای سنگین

بدلیل سطح و ابعاد بزرگ خودروهای سنگین، از ماشین شوی تمام اتوماتیک مخصوص این خودرو ها که دارای ابعاد بزرگ تری می باشد، استفاده می شود. همچنین میزان آلودگی زیاد و گسترده بر روی سطح خودروهای سنگین سبب شده تا جهت شستشوی بهینه این خودرو ها، از سیستم پیش شستشو با مواد شوینده مخصوص و شستشوی فشار قوی بالایی و کناری استفاده شود. در بیشتر این مدل ها، سیستم هوشمندی نیز وجود دارد که امکان استفاده از دو مخزن آب، شامل مخزنی با آب معمولی یا بازیافتی برای شستشو و مخزن آب تصفیه شده جهت آبکشی نهایی و بهینه سازی در مصرف آب فراهم شده است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :