meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت و خزه تراشی بدنه کشتی با واترجت فشار قوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 2500BAR

از جمله مشکلات بزرگی که صنایع کشتیرانی با آن مواجه هستند نظافت خزه های دریایی چسبیده شده بر بدنه زیرین کشتی ها است. این خزه ها به مرور زمان موجب خوردگی و کاهش عمر بدنه کشتی میشوند و هزینه تعمیرات زیادی بر دوش این شرکت ها تحمیل میکنند. در اینجا نیاز به دستگاهی که بتواند برای برطرف کردن این مشکل کارآمد باشد احساس میشود. واترجت صنعتی فشار قوی راهکاری برای زدودن این خزه ها میباشد. این دستگاه با مجهز بودن به سیستم تولید آب با فشار بالا به عمق این خزه ها نفوذ کرده و آنها را از سطح بدنه قطعات کشتی جدا میکند. این کار باعث جلوگیری از وارد شدن آسیب و خوردگی بدنه کشتی، بالا رفتن عمر و استحکام قطعات و کاهش هزینه های نگهداری کشتی ها میگردد.

نحوه کار واترجت صنعتی

در دستگاه واترجت صنعتی فشار آب خروجی با توجه به نوع کاربرد، متفاوت بوده اما ساختار کلی در مدل های مختلف، مشابه میباشد. مهمترین بخشهای تشکیل دهنده در هر شوینده فشار قوی، پمپ فشار قوی، موتور محرک، شلنگ فشار قوی و نازل است. اصلی ترین این بخش ها پمپ فشار قوی میباشد. این بخش که توسط موتور محرک به حرکت در می آید، آب ورودی فشار معمولی را به آب فشار قوی تبدیل میکند. این آب به شلنگ فشار قوی جریان یافته و از طریق تفنگی تعبیه شده در دستگاه که قابلیت قطع و وصل جریان آب را دارد به نازل منتقل شده و از آن خارج میگردد. این نازل ها با توجه به نوع عملیات مورد نظر و نوع پاشش متنوع بوده تا بهترین نتیجه حاصل گردد.

موارد استفاده واترجت صنعتی

شما میتوانید از این دستگاه در مواردی همچون شست و شوی خودرو در کارواش ها، نظافت سطوح کف و نمای ساختمان ها، شست و شوی قطعات و تجهیزات فلزی، خزه تراشی، رسوب زدایی و رنگ تراشی و همچنین تخریب سازه های بتن با فشار بالای آب مورد استفاده قرار دهید.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :