meta name="video_type" content="video/mp4" />

حذف لایه های فرسوده سطوح با واترجت صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 2500BAR

سطوح مختلف همواره در معرض سایش و فرسودگی قرار دارند و ممکن است حذف لایه های پوسیده و قدیمی ضرورت پیدا کند. بسیاری از عملیات های لایه برداری، تخریب مصالح ساختمانی و مشابه آن با استفاده از روش های دستی انجام می شوند که نیاز به صرف انرژی و نیروی فراوان بوده و افراد را با مشکلات زیادی مواجه می کند. فعالیت های مربوط به لایه برداری و تخریب می تواند در مراکز صنعتی و یا در محیط های شهری انجام پذیرد بنابراین باید شیوه هایی به کار گرفته شود که علاوه بر قابلیت به کارگیری در اماکن مختلف دارای کارکردی مطلوب و آسان باشد. این امر جز با به کارگیری دستگاه های واترجت صنعتی امکان پذیر نخواهد شد.

واترجت صنعتی ابزاری مؤثر و کارآمد

جریان آب خارج شده از دستگاه های واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی به سطح مورد نظر پاشش می شود و به دلیل برخورداری از قدرت بالا، لایه های سخت را جدا کرده و در عین حال کیفیت سطح اولیه را نیز حفظ می کند. با توجه به شدت آلودگی، سختی و عمق لایه ها دستگاهی با فشار مناسب انتخاب می گردد به این معنا که هر چه شدت سختی لایه ها بیشتر باشد واتر جت با فشار عملیاتی بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد و اگر لایه ها سطحی تر باشد دستگاهی با فشار کمتر می تواند مناسب باشد.

نازل دوار واتر جت صنعتی

نازل بخشی از دستگاه های شوینده فشار قوی است که در نهایت آب از آن خارج می شود و نوع و ساختار آن تاثیر به سزایی در عملکرد واتر جت خواهد داشت. به منظور افزایش قدرت و کارایی دستگاه های واترجت برای از میان برداشتن آلودگی ها سخت و عمیق به همراه دستگاه نازل دوار به کار می رود. این نازل نقطه پاشش سوزنی را چرخانده و با عملکرد ضربه ای که دارد مساحت بیشتری از یک سطح را پوشش می دهد، هم چنین در برداشتن یا کندن لایه های سخت توانایی بسیار بالایی دارد.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :