meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 2500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

لایه برداری سطوح با واترجت صنعتی

رسوب ها و آلودگی های نشست کرده بر روی سطوح در صنایع با گذشت زمان سفت شده و نظافت سنتی آنها غیر ممکن می باشد. جداسازی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح و لایه برداری این سطوح به شیوه های سنتی علاوه بر اینکه کارآیی لازم را ندارد، بسیار زمان بر بوده و هزینه های گزافی را در پی خواهد داشت. از این رو استفاده از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه ایی چون واترجت های صنعتی بهترین گزینه در نظافت و لایه برداری این سطوح می باشد. 

معرفی دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت صنعتی متشکل از موتور، پمپ، شیلنگ فشار قوی و انواع نازل های پاشش آب می باشند. فشار آب وارد شده به داخل دستگاه واترجت توسط پمپ افزایش یافته و در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی و نازل ها به بیرون  پاشش می گردد. آب پر فشار خارج شده از دستگاه توانایی بالایی در ضربه زدن و جدا نمودن انواع آلودکی ها و لایه برداری از  روی سطوح را دارا می باشد. دو فاکتور مهم در واترجت ها عبارتند از: سرعت یا دبی آب خروجی و فشار آب. هر چه فشار آب بالاتر باشد توانایی بیشتری در نظافت آلودگی های عمیق تر داشته و دبی بالای آب باعث افزایش سرعت در عملیات نظافت می شود. استفاده از انواع نازل های دوار در عملیات های ویژه ایی چون لایه برداری از سطوح، کارآیی ویژه ایی دارند.

دسته بندی دستگاه  های واترجت صنعتی

واترجت های صنعتی بر اساس فشار آب خروجی به سه دسته واترجت های نیمه صنعتی، واترجت های صنعتی و واترجت های فشار قوی تقسیم می شوند. واترجت های نیمه صنعتی با تولید فشار های پایین تر از 250 بار، بیشتر برای نظافت های خانگی مانند شستشوی خودرو و مبلمان فضای باز به کار می روند. واترجت های صنعتی با تولید فشار هایی در حدود 250 تا 1000 بار برای نظافت های صنعتی مانند شستشوی ماشین آلات و تجهیزات صنعتی در صنایع و کارخانه ها استفاده می شود. واترجت های فوق فشار قوی با تولید فشار های بالاتر از 1000 بار برای نظافت های سنگین صنعتی چون، لایه برداری، رسوب زدایی، رنگ بری و تخریب بتن کارآیی ویژه ایی دارند. 

درخواست اطلاعات :