meta name="video_type" content="video/mp4" />

تخریب و لایه برداری با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 2500BAR
وجود انواع رسوب ها بر روی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی نه تنها باعث کاهش عمر مفید دستگاه ه می گردد بلکه با ایجاد اختلال در فعالیت و کارایی دستگاه های صنعتی موجب کاهش راندمان و بهره وری در صنایع می شود. از این رو نظافت، رسوب زدایی و لایه برداری با افزایش کارآیی دستگاه ها، ارتقا کیفیت محصولات تولیدی را نیز در پی دارد. استفاده از شیوه های سنتی در نظافت های صنعتی علاوه بر اینکه بسیار زمان بر می باشد، کیفیت مطلوبی نداشته و هزینه های گزافی را در پی دارد. استفاده از ماشین آلات صنعتی نظافتی چون دستگاه های واترجت یا شوینده هی فشار قوی صنعتی، دستگاه هایی می باشند که برای نظافت های صنعتی طراحی شده اند.

واترجت صنعتی یا شوینده فشار قوی

واترجت ها دستگاه های صنعتی می باشند که با استفاده از پاشش پر فشار آب به آلاینده های چسبیده به سطوح ضربه وارد نموده و موجب جدا شدن آلاینده ها از روی سطوح می شوند. استفاده از نازل های گوناگون با هدایت موثر جریان آب خروجی نقش مهمی در از بین بردن آلودگی ها ایفا می کنند. فشار آب و جریان آب خروجی دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه فشار آب خروجی از دستگاه واترجت بالاتر باشد، توانایی بیشتری در جدا سازی آلاینده های عمیق داشته و هر چه سرعت یا دبی آب خروجی از دستگاه بالاتر باشد، سرعت عملیات افزایش یافته و باعث کاهش در زمان لازم برای نظافت می گردد.

مزایای استفادهاز دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه های واترجت با پاشش پر فشار آب انواع آلاینده ها را از روی سطوح جدا نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. سرعت نظافت با دستگاه های شوینده فشار قوی بسیار بالاتر از شیوه های سنتی بوده و استفاده از فشار های بالا آب موجب افزایش توانایی دستگاه واترجت در نظافت و کندن لایه های چربی و جرم از سطوح کف و تجهیزات صنعتی می گردد. به کار گیری این دستگاه ها در نظافت صنعتی با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، کاهش در مصرف آب، ارتقا کیفیت و سرعت نظافت موجب کاهش و صرفه جویی در هزینه ها می شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :