meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : 500BAR برند : Falch گروه : واترجت صنعتی

شستشوی معابر شهری با واترجت صنعتی

خیابان ها، پیاده روهای پوشیده شده از سنگ فرش و موزاییک و دیگر بخش های معابر شهری به دلایل گوناگون از جمله عبور و مرور وسایل نقلیه، تغییرات آب و هوایی و ... کثیف و آلوده می شوند. برای تمیز نمودن مناطق و فضاهای باز، وسیله ای مناسب است که علاوه بر ارائه پاکیزگی مطلوب، مقدار زیادی از سطح را در بازه های زمانی مشخص تمیز گرداند. برای تمیز شدن مناطق شهری و زیبا سازی آن شستشوی سنگ فرش پیاده روها و باغچه ها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و نقش مؤثری در جلوه بخشیدن به محیط زندگی و البته حفظ بهداشت آن خواهد داشت.

نظافت حرفه ای مناطق شهری

 نظافت و شستشوی فضاهای باز یکی از دشوارترین عملیات هایی است که سازمان ها و شرکت ها دست اندر کار با آن رو به رو هستند و باید وقت، انرژی و هزینه زیاد را صرف پاک سازی محیط های شهری کنند. امروزه این دشواری ها با بهره مندی از تجهیزات مدرن هم چون واترجت صنعتی از میان برداشته خواهند شد. با استفاده از این دستگاه ها می توان بدون نیاز به مصرف مواد شیمیایی و آب فراوان، مساحت زیادی را به شکلی کاملاً منحصر به فرد شستشو داد. شوینده های فشار قوی عملکردی بسیار دقیق دارند که با توجه به نوع آلودگی و بستر آن عملیات شستشو و لایه برداری را به انجام می رسانند.

شستشوی عمیق با واترجت صنعتی

دستگاه شوینده فشار قوی با پاشش جریان پر فشار آب انواع آلودگی های سخت و قدیمی را از بین می برد. نازل مورد استفاده در واتر جت متناسب با ساختار سطح و نوع آلودگی انتخاب می شود؛ به منظور حذف آلودگی های عمیق نازل دوار ابزاری مناسب و ایده آل خواهد بود که با چرخاندن آلودگی های موضعی آن ها را با قدرت هر چه تمام از سطح جدا می سازد. هم چنین با طراحی ربات ها و نازل های زمین شوی امکان شستشوی فشار قوی سطح زمین نیز فراهم آمده و پیاده روهای سنگ فرش شده به نحو فوق العاده شستشو می گردد. در نتیجه با بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و استثنایی فضاهای باز شهری با سرعت بالا و کیفیت بسیار مطلوب شستشو و لایه برداری می گردند.

درخواست اطلاعات :