meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو با کارواش اتوماتیک دروازه ایی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'NEX22
نظافت و شستشوی خودرو ها امری ضروری برای حفاظت از رنگ بدنه خودرو و افزایش طول عمر آن می باشد. استفاده از شیوه های دستی در نظافت خودرو ها نه تنها نمی تواند کیفیت مناسبی داشته باشد بلکه بسیار زمان بر بوده و به حجم بالایی از آب نیاز دارد. استفاده از دستگاه صنعتی و مکانیزه ایی چون کارواش های اتوماتیک علاوه بر تسریع در عملیات شستشو، حجم آب کمتری مصرف نموده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شوند.

آشنایی با دستگاه کارواش اتوماتیک دروازه ایی

کارواش های دروازه ایی در مقایسه با کارواش های تونلی به فضای کمتری برای نصب تجهیزات نیاز دارند. در این مدل از کارواش ها خودرو ثابت بوده و تجهیزات کارواش با حرکت بر روی ریل های موازی نصب شده بر روی زمین عملیات شستشو و نظافت را انجام می دهد. این دستگاه ها شامل دو برس عمودی و یک برس افقی از جنس فوم می باشند. این مدل از دستگاه های کارواش دروازه ایی علاوه بر سیستم خشک کن فوقانی، شامل خشک کن های افقی نیز بوده و زمان لازم برای خشک شدن را کاهش می دهند. برس های رینگ شوی بکار رفته در ساختار این مدل از کارواش های اتوماتیک باعث ارتقا کیفیت نظافتی دستگاه می گردد.

مزایای شستشوی خودرو با استفاده از کارواش دروازه ایی

شستشوی دستی خودرو ها به حجم بالایی از آب نیاز داشته و بسیار زمان بر می باشد، در حالیکه دستگاه های کارواش اتوماتیک با استفاده از پاشش آب پر فشار علاوه بر ارتقا کیفیت نظافت موجب کاهش در مصرف آب نیز می شوند. سیستم های بازیافت و تصفیه آب به کار رفته در ساختار دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک مجهز به سیستم تصفیه و بازیافت با ارتقا کیفیت آب مصرف شده در شستشوی خودروها، مجددا آن را به چرخه شستشو باز گردانده و باعث کاهش چشمگیری در مصرف آب می شوند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :