meta name="video_type" content="video/mp4" />
در حال بارگزاری ویدئو...
کد محصول مربوط : ARA80BM100 برند : Columbus گروه : اسکرابر

شستشوی کف سیتی سنتر بوسیله اسکرابر صنعتی

ساخت مجتمع های خرید با وسعت بالا امروزه در کلان شهر را رو به رشد است. چنین محیط هایی دارای بخش های مختلف خرید پوشاک، محصولات غذایی، سالن های غذاخوری و .. می باشد. پاکسازی کف این مراکز، به دلیل وسعت بالا زمانبر بوده و نیازمند نیروی کار متعدد است. به همین منظور دستگاه های کفشوی با سرعت بالای عملکرد خود و کیفیت نظافتی عالی، در چنین محیط های وسیعی به کار می آید.

عملکرد دستگاه کفشوی

دستگاه های کفشوی، برای شستشوی سطح از یک یا دو برس چرخنده به همراه سامانه پاشش آب بهره می برد. برس های اسکرابر بوسیله یک سیستم کنترلی به روی سطح آمده و مهیای شستشوی سطح می گردد. سامانه پاشش آب، آب یا محلول شوینده موجود در مخزن آب تمیز را متناسب با میزان نیاز کاربر بر روی برس ها و سطح آلوده پاشش می نماید. در انتهای دستگاه نیز یک تی خشک کن قرار دارد که با اهرم مخصوص به خود بر روی زمین قرار گرفته و آب آلوده را جمع می نماید. همچنین موتور مکنده اسکرابر بوسیله یک شلنگ، این آب آلوده را به مخزن آب کثیف می فرستد تا شرایط برای تردد افراد و استفاده از محیط فراهم گردد.

ایمنی کار با اسکرابر صنعتی

اسکرابر ها به مانند همه دستگاه ها، جهت استفاده صحیح و ایمن نیازمند رعایت نکاتی هستند. آشنایی اولیه با دستگاه بوسیله تکنسین های ارائه دهنده اسکرابر و همچنین مطالعه دفترچه راهنما، گام اول در این زمینه می باشد. کاربر اسکرابر می بایست با عملکرد کلید های کنترلی دستگاه کار آشنا شده تا در هنگام لزوم از آن ها استفاده نماید. برای این کار بهتر است قبل از شروع عملیات شستشو، در یک محیط وسیع و به دور از افراد و وسایل و تجهیزات، تست اولیه ای توسط کاربر انجام شود. بدین منظور کاربر دستگاه را هدایت نموده و بخش های مختلف سامانه مکش، برس زنی و .. را تست می نماید. نحوه کنترل دستگاه و حفظ سرعت آن و عدم تماس با برس های در حال چرخش از دیگر نکات ایمنی مرتبط با اسکرابر هاست.

درخواست اطلاعات :