meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف سالن های ورزشی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

سالن ها و مجموعه های ورزشی از جمله اماکنی هستند که عملیات نظافت در آن ها اهمیت بسیار زیادی داشته و به طور پیوسته در آن ها انجام می گردد. کفپوش ورزشگاه ها به طور از جنس اپوکسی بوده و یکی از مهم ترین راه های حفظ و نگه داری آن نظافت و شستشو می باشد. در صورتی که این دسته از سطوح به صورت منظم و صحیح تمیز نشوند، گرد و خاک بر روی کفپوش باقی مانده و به علت رفت و آمد و دویدن مداوم ورزشکاران، سطح ساییده می شود و در نتیجه کیفیت و طول عمر آن افت پیدا می کند. به همین منظور با استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی امکان شستشوی مرتب سطوح با کیفیت بالا و بدون ایجاد زحمت، فراهم می گردد.

کاربرد اسکرابر در نظافت اماکن ورزشی

سالن های ورزشی به طور معمول وسعت زیادی دارند که برای تمیز نمودن آن ها اسکرابر سرنشین دار یا کفشوی خودرویی مناسب و ایده آل خواهد بود. کف شوی صنعتی سر نشین دار به دلیل داشتن پهنای نظافتی بالا و مخازن آب بزرگ تر محیط های وسیع را با در کوتاه ترین زمان ممکن شستشو می دهد. از طرف دیگر کارکرد اسکرابر به اندازه ای مطلوب می باشد که با یک بار عبور نمودن از یک مسیر آن را به خوبی تمیز می کند. بنابراین برای نظافت مداوم یک محیط با حساسیت بالا نسبت به آلودگی بسیار مناسب است.

مزایای استفاده از اسکرابر سرنشین دار

دستگاه زمین شوی صنعتی با هدایت خودرویی سامانه برس زنی و مکش قدرتمندی دارد که فرآیند شستشو و خشک کردن را با کیفیت هر چه تمام تر به انجام می رساند. این دستگاه سبب کاهش قابل توجه مصرف آب و مواد شوینده گردیده و مصرف انرژی را به حداقل می رساند. با استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی تعداد نیروهای انسانی کمتر شده و هزینه های مربوط به آن ها نیز کاهش می یابد که در نتیجه آن میزان بهره وری این افراد افزایش یافته و کارایی آن ها بهبود می یابد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :