meta name="video_type" content="video/mp4" />

کارواش اتوماتیک و شستشوی خودرو ها

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal صنعت : سایر گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'START
امروزه استفاده و شستشوی خودرو ها  توسط دستگاه های کارواش محبوبیت زیادی در بین صاحبان خودرو پیدا کرده است. استفاده از دستگاه های کارواش در مقایسه با شستشوی دستی خودرو ها بسیار سریع تر بوده و به زمان کمتری برای نظافت و شستشوی خودرو ها نیاز دارند. این دستگاه ها مجهز به دو برس عمودی و یک برس افقی برای شستشوی سطوح بدنه خودرو می باشند. دستگاه های کارواش اتوماتیک به منظور ارتقا کیفیت نظافتی مجهز به برس های رینگ شوی و سیستم زاویه گیری برس های عمودی می باشد. 

صرفه جویی در مصرف آب با استفاده از دستگاه های کارواش اتوماتیک

شستشوی خودرو ها با دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک حجم آب کمتری نسبت به شیوه های دستی مصرف نموده و از این رو تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها دارند. در صورت مجهز بودن دستگاه کارواش سواری شوی به سیستم های بازیافت و تصفیه آب کاهش قابل ملاحظه ایی در میزان آب مصرفی خواهند داشت. بررسی های انجام شده نشان می دهد که شستشوی دستی خودرو ها حدود 400 لیتر آب استفاده می کند، در حالی که حجم آب مصرف شده در دستگاه های کارواش حدود 150 لیتر می باشد که تاثیر قابل توجه ایی در کاهش مصرف آب دارد، در صورت مجهز بودن سیستم کارواش اتوماتیک، به سیستم بازیافت و تصفیه آب، بسته به برنامه شستشو،میزان آب مصرفی در حدود 10 تا 50 لیتر خواهد بود.  معمولا برای شستشوی اولیه و شستشو با مواد شوینده کارواش، از آب بازیافتی استفاده می شود و در نهایت برای ارتقا کیفیت شستشو، آخرین مرحله شستشو و آبکشی با آب تصفیه شده انجام می گیرد. 

استفاده از واکس های خشک کن در کارواش تمام اتوماتیک

دستگاه های کارواش اتوماتیک بعد از انجام عملیات شستشو، به منظور تسریع در فرآیند و زمان خشک شدن، از واکس های خشک کن استفاده می نمایند. واکس پاشش شده بر روی بدنه خیس خودرو ها باعث تجمیع قطرات آب و ریزش آنها از روی بدنه شده و در نهایت مانع از ایجاد لکه های ناشی از خشک شدن آب روی بدنه خودرو می شود. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :